Çözüldü Epic Games giriş yaparken çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Masashi

Hectopat
Epic Games Launcher'ı bir süredir kullanıyordum kasma falan hiçbir sorun yoktu. Beni giriş ekranına yönlendirdi ama giriş ekranı çok fazla kasıyor Epic Games ile giriş yap dediğimde açılıyor e postamı yazıyorum şifreyi yaza tıkladığımda donuyor ve kapatmam gerekiyor. Google ile giriş yap falan da dedim ama yine aynı oldu. Biraz araştırdığımda webcache dosyasını falan silin diye videolar izledim. Sildim ama bir işe yaramadı. Launcher'i 4-5 defa silip tekrar yükledim ama yine bir şey olmadı. Sorun nedir acaba?

Çözüm
Bir de Revo Uninstaller ile gelişmiş tarama yaparak kaldır ve yeniden yükle ancak bilmiyorsan yanlış bir kayıt dosyası silmemek için kayıt defteri kısmını atla. Ayrıca bıraktığım linklerde ki çözümleri deneyebilirsin.
Bir de Revo Uninstaller ile gelişmiş tarama yaparak kaldır ve yeniden yükle ancak bilmiyorsan yanlış bir kayıt dosyası silmemek için kayıt defteri kısmını atla. Ayrıca bıraktığım linklerde ki çözümleri deneyebilirsin.

Çözüm
Yaptım oldu teşekkür ederim.

Geri
Yukarı