Çözüldü Epic Games GTA 5 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

albartion

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 3 hafta önce bir bilgisayar aldım. Epic Games üzerinden GTA 5 indirdim ama 2 gün sonra oyuna giremedim 0xc000007b hatasını alıyordum. Oyun orijinal Windows 10 64 Bit kullanıyorum. Bilgisayarı yeniden başlatmayı denedim, oyunu silip geri yükledim, Visual C+'yı silip geri yükledim, DirectX'i yeniden yükledim, net firework yükledim, tonlarca video izledim ve çözümleri uyguladım, internetteki bu sorunla ilgili neredeyse her videoda olan bir DLL klasörünü WoW64'e ve oyun klasörünün kendisine yükledim, en sonunda son çare olarak format attım ama hala aynı hata mesajını alıyorum 2 haftadır bu hata ile uğraşıyorum lütfen yardım edebilir misiniz?

Çözüm
Kaldırın:
C:\Windows\SysWOW64\MSVCP140.dll
C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll

Kurun:
İnternetten indirdiğiniz DLL'ler sonrası format attınız değil mi? Atmadıysanız atın. Attıysanız da Process Monitor raporu oluşturup paylaşınız.

İnternetten indirdiğiniz DLL'ler sonrası format attınız değil mi? Atmadıysanız atın. Attıysanız da Process Monitor raporu oluşturup paylaşınız.

İnternetten indirdiğim DLL'lerden sonra format attım formatı en son çare olarak gördüğüm için tüm çözümleri denedikten sonra en son format attım.
Process Monitor Raporu:Logfile.rar

Kaldırın:

Kurun:

Çözüm
Kaldırın:

Kurun:
MSVCP140.dll VCRUNTIME140.dll bu dosyalar yok.
vcruntime140_clr0400.dll ve msvcp140_clr0400.dll var.

Geri
Yukarı