Çözüldü Epic Games GTA 5 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

kaannpk

Decapat
Daha fazla  
Bu sorun için ne yapsam çözemedim. 2 gündür indirmeyi bekliyordum şimdi böyle bir sorunla karşılaştım. Sizce silip tekrar yüklemeli miyim yoksa yardımcı olabileceğiniz bir şey var mı?

Çözüm
GTAVLauncher.exe için rapor aldığımda herhangi bir rapor düşmedi. Zaten oyun, hatayı verdiğinde ekteki gibi PlayGTAV.exe için hata veriyor. Raporu da PlayGTAV.exe için alıp atmıştım.
Değişik.
Bunları kurup deneyin bakalım.

Sizi yoracağım ama olmazsa yeni rapor oluşturur musunuz?
GTAVLauncher.exe için rapor aldığımda herhangi bir rapor düşmedi. Zaten oyun, hatayı verdiğinde ekteki gibi PlayGTAV.exe için hata veriyor. Raporu da PlayGTAV.exe için alıp atmıştım.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-21 171605.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-21 171605.png
    13,8 KB · Görüntüleme: 39
Değişik.

Çözüm
Değişik.

Windows'um 64 bit, 2015 x64 olanını mı kurmam gerekiyor? Pek bir bilgim yok üzgünüm.
Estağfurullah; olmazsa yeni rapor atarım, evet.

Windows'um 64 bit, 2015 x64 olanını mı kurmam gerekiyor? Pek bir bilgim yok üzgünüm.
Denetim masasından bütün C++ redist paketlerini kaldırın. Sonra bunu indirin, hepsini bir klasöre çıkartın. Sonra install_all.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırıp hepsinin kurulmasını bekleyin.

Denetim masasından bütün C++ redist paketlerini kaldırın. Sonra bunu indirin, hepsini bir klasöre çıkartın. Sonra install_all.bat dosyasını yönetici olarak çalıştırıp hepsinin kurulmasını bekleyin.
Değişik.

Sorun halloldu, çok teşekkür ettim. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı