Epic Games GTA 5 kaç saatte iner?

creative01

Hectopat
Daha fazla  
Oynayacak degilimya meraktan Epic Games'ten 01.06.2020 saat 02.55'te GTA 5'i indirmeye basladim. 10 dakikada 1 GB iniyor. İnternet hizim 10 MB oyun ne zamana iner?
Ikincisi UPS yok elektrik giderse indirme iptal mi olur?
Ucuncusu indirdigim oyunu arkadasin hardiskine kopyalasam calisir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oynayacak degilimya meraktan Epic Games'ten 01.06.2020 saat 02.55'te GTA 5'i indirmeye basladim. 10 dakikada 1 GB iniyor. İnternet hizim 10 MB oyun ne zamana iner?
Ikincisi UPS yok elektrik giderse indirme iptal mi olur?
Ucuncusu indirdigim oyunu arkadasin hardiskine kopyalasam calisir mi?
Her hangi bir şekilde PC kapanırsa iptal olur. Kopyalama işlemi yapıp Epic hesabıyla giriş yaparsanız oynayabilirsiniz.

Download hızın ne? Google'a download time calculator yazarak hesaplatabilirsin. Soruna böyle kesin cevap bulabilirsin.

Kapanırsa iptal olmaz, açılınca yarıdan devam eder. Kopyalama konusunu deneyenler cevaplayabilir. Steam üzerinde olduğu gibi klasör taşınabiliyor mu, emin olamadım.

Kapandığında iptal olmuyor. JC4 indirirken yarıda bırakıp kapatmış, ertesi gün işten geldiğimde devam etmiştim. İndirilen kısımları diskten okuyup kaldığı yerden devam ediyor.

Soruya gelecek olursak, Epic sunucularında yüksek yoğunluk yoksa internetinizin desteklediği maksimum hızda indirme yapar. Ancak Epic sunucuları bir tuhaf, yoğunluk olmasa bile zaman zaman indirme hızım mevcut hızımın altında kalabiliyor.

Geri
Yukarı