Epic Games GTA 5 kütüphaneden silindi

pizzamakolali

Decapat
Daha fazla  
Epic Games'ten ₺30 aldığım GTA 5 kütüphanemden silinmişti şimdi ₺23'e bir daha aldım inşallah yine gitmez. Sizce neden olabilir?

Farklı Epic Games hesabına girmiş olmalısınız. Silinme ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum. Böylesi bir durumda oyunu tekrar satın almak yerine Epic Games desteğe yazmalıydınız.

Epic Games'ten ₺30 aldığım GTA 5 kütüphanemden silinmişti şimdi ₺23'e bir daha aldım inşallah yine gitmez. Sizce neden olabilir?

Eğer dediniz şekilde gerçekleşti ise desteğe yazsaydınız hocam tekrar almak yerine. Ya da hesap şifresinizi birisi çalmış olabilir o şekilde silinmiş olabilir. Tabii ihtimalden bahsediyorum.

Farklı Epic Games hesabına girmiş olmalısınız. Silinme ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum. Böylesi bir durumda oyunu tekrar satın almak yerine Epic Games desteğe yazmalıydın

Farklı Epic Games hesabına girmiş olmalısınız. Silinme ihtimalinin olduğunu düşünmüyorum. Böylesi bir durumda oyunu tekrar satın almak yerine Epic Games desteğe yazmalıydınız.

Desteğe nereden yazabilirim, Ayrıca kendisine Instagram'da yazdım hiçbir geri dönüş olmadı ayrıca farklı hesabada girmedim çünkü tek hesabım var.

Yeni konular

Geri
Yukarı