Epic Games GTA 5 Rockstar hesabı ile birleştirme

Rivoxile

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bende Steam'da GTA 5 var ama Epic Games'te bedavaya verilen sürümde Online için artı özellikler var. 1 milyon dolar arabalar vs. Ben Epic Games'ten oyunu alıp Rockstar hesabımı bağlarsam bana gelir mi Premium Edition özellikleri?

Denedin mi acaba çalıştı mı? Bende sırf ekstraları için epicden girmek istiyorum.
Denemek için indirmeye başladım ancak normalde 10 saatte indireceğim oyun bant sınırından dolayı 2 günde falan iner bu hızda uğraşmadım o yüzden. Ama indirme konumunu Steam'daki GTA V'in konumu olarak göstersem hemen iner mi bilmiyorum. Olmazsa Criminal Enterprise Pack alabilirim.

Denemek için indirmeye başladım ancak normalde 10 saatte indireceğim oyun bant sınırından dolayı 2 günde falan iner bu hızda uğraşmadım o yüzden. Ama indirme konumunu Steam'daki GTA V'in konumu olarak göstersem hemen iner mi bilmiyorum. Olmazsa Criminal Enterprise Pack alabilirim.
Reddit de okuduğuma göre geçerli sayılmıyormuş oyun keyleri farklı olduğu için. Steam Gta V ile epic Gta V dosyaları aynı koplayasan bile sayılıyor.

Geri
Yukarı