Epic Games GTA V boyutu yüzünden korsan indirilmeli mi?

Elinizde orijinal varken korsana hiç gerek yok.
Korsana hayır!
E ben parasini verdim diyelim, bu durumda adamlar emeklerinin parasini aliyor mu aliyor. Gerisi onlari ilgilendiriyor mu ilgilendirmiyor.
Hayır oyunu HDD'ye yükleyeceksin ya normalde, onu kasadan çıkarıver götür. Bir PC'ye takıp indirirler yani. Ben bir kafede çalıştığım dönem yapıyordum çocuklara :)
Tamamdir, eyvallah.

Kral korsana destek yok burada ya otur indir Epic'den zombi PC ağına katılacağına :)
not: O ne dersen Google'da crackli oyunlarla ilgili bir araştırma yap ya da şu videoda bahsediyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
KMSpico yazıyor ama içinde bu konuya da değiniyor.

Keylerle alakalı ve Microsoft sistemi ile alakalı anlattığı, kralımızın yani bununla alakalı değil bence ama dikkat etmemiz gerek sonuçta.

Epic Games Store üzerindeki oyunların korsan oyundan farkı yoktur hatta Epic Games Store etiketlerini söken insanların altında Steam etiketinin olduğunu söylüyor. Bence en mantıklı hareket para biriktirip Steam üzerinden indirim ile almak olacaktır.

Bunu sormak için çok yanlış platformdasın, Technopat ailesi zengin interneti bilgisayarı iyi zengin apartman çocuklarından oluşan bir forum çok öyle halkı anlamazlar onların parası varya internet alamayacak, windowsa para vermeyecek kişiye destek yok. Korsan çünkü ayıp.

Geri
Yukarı