Epic Games GTA V boyutu yüzünden korsan indirilmeli mi?

ozer d

Centipat
Makaleler
1
Benim Epic Games'de olan GTA 5 var ama boyutu 110 GB. Cracklilerine baktigimda ise boyutu 36 GB falan. Crackli mi indirsem, Epic'ten 1 ayda mi indirsem bilemedim. (Bu arada cidden 1 ay 12 gunde indirmistim en son.)
Elinizde orijinal varken korsana hiç gerek yok.
Korsana hayır!

KS
elalem_ne_der

elalem_ne_der

Femtopat
Elinizde orijinal varken korsana hiç gerek yok.
Korsana hayır!
E ben parasini verdim diyelim, bu durumda adamlar emeklerinin parasini aliyor mu aliyor. Gerisi onlari ilgilendiriyor mu ilgilendirmiyor.
Hayır oyunu HDD'ye yükleyeceksin ya normalde, onu kasadan çıkarıver götür. Bir PC'ye takıp indirirler yani. Ben bir kafede çalıştığım dönem yapıyordum çocuklara :)
Tamamdir, eyvallah.

_fatih_kartal_

Centipat
Yer
uşak
Kral korsana destek yok burada ya otur indir Epic'den zombi PC ağına katılacağına :)
not: O ne dersen Google'da crackli oyunlarla ilgili bir araştırma yap ya da şu videoda bahsediyor.
KMSpico yazıyor ama içinde bu konuya da değiniyor.

Keylerle alakalı ve Microsoft sistemi ile alakalı anlattığı, kralımızın yani bununla alakalı değil bence ama dikkat etmemiz gerek sonuçta.

Drqu1n

Centipat
Epic Games Store üzerindeki oyunların korsan oyundan farkı yoktur hatta Epic Games Store etiketlerini söken insanların altında Steam etiketinin olduğunu söylüyor. Bence en mantıklı hareket para biriktirip Steam üzerinden indirim ile almak olacaktır.

Kutay Can

Femtopat
Bunu sormak için çok yanlış platformdasın, Technopat ailesi zengin interneti bilgisayarı iyi zengin apartman çocuklarından oluşan bir forum çok öyle halkı anlamazlar onların parası varya internet alamayacak, windowsa para vermeyecek kişiye destek yok. Korsan çünkü ayıp.

OMFG EPIC

Hectopat
Oyun dosyalarını bir şekilde edinip dosya doğrulaması yaparak sorunsuz oynarsın. Burada önemli olan dosyaları nereden edindiğin.

Yukarı