Çözüldü Epic Games GTA V nasıl Steam'de oynanıyor gibi gözükür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
15
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
--[Ekran Kartı]: GIGABYTE Radeon RX 6600 EAGLE 8 GB
--[İşlemci]: AMD Ryzen 5500
--[RAM]: GoodRam 8GB IRDM PRO 3600MHz CL18 DDR4 [2x8]
--[Anakart]: GIGABYTE B450M K
--[NVMe SSD] Kingston NV2 1 TB

--[Monitör] Gigabyte G24F-2
--[Klavye-Mouse] Logitech MK120
--[Kulaklık] Corsair HS50 Pro

_
Meslek
Öğrenci
Merhaba, Steam kütüphanesine hangi kısayolu eklemeliyim?
Epic Games'den aldığım GTA V'yi oynarken Steam'deki arkadaşlar kısmında GTA V oynadığımın anlaşılmasını istiyorum. Önce GTAV'yi yaptım fakat olmadı, daha sonra PlayGTAV yaptım fakat onda da zaman aşımına uğruyor sanırım.

1609586150981.png

Çözüm
Epic Games'den aldığım GTA V'yi oynarken Steam'deki arkadaşlar kısmında GTA V oynadığımın anlaşılmasını istiyorum. Önce GTAV'yi yaptım fakat olmadı, daha sonra playgtav yaptım fakat onda da zaman aşımına uğruyor sanırım.

Eki Görüntüle 812887

Yani çok uğraştırıcı 3. parti bir yazılım kullanmaya çalışmak istemiyorum. Sadece hangi exe dosyasını Steam kütüphaneye taşımam gerektiğini bulamıyorum.

Dostum işe yaramaz. Epic Games Store'dan alınan herhangi bir ürünü Epic Games Store dışında çalıştırmanız mümkün gözükmüyor. Ancak Epic Games Store başlatıcısı üzerinden oyuna erişebilirsiniz. Firmaların kendince yaptığı koruma sistemleri oluyor bunlar. Yani hayır Steam'e kısayol eklerseniz bile oyun açılmayacaktır. Onun yerine Epic Games başlatıcısını ya da herhangi bir şeyi Steam'e kısayol ekledikten sonra ismini Grand Theft Auto V olarak değiştirerek illüzyon yapabilirsiniz. Umarım yardımım dokunmuştur.😉
Epic Games'den aldığım GTA V'yi oynarken Steam'deki arkadaşlar kısmında GTA V oynadığımın anlaşılmasını istiyorum. Önce GTAV'yi yaptım fakat olmadı, daha sonra playgtav yaptım fakat onda da zaman aşımına uğruyor sanırım.

Eki Görüntüle 812887

Epic Games hesabı ile Steam hesabı bağla oluyor.

Eki Görüntüle 812887

Epic Games'ini Steam'e bagladigin için.

Eki Görüntüle 812887

Yani çok uğraştırıcı 3. parti bir yazılım kullanmaya çalışmak istemiyorum. Sadece hangi exe dosyasını Steam kütüphaneye taşımam gerektiğini bulamıyorum.

Dostum işe yaramaz. Epic Games Store'dan alınan herhangi bir ürünü Epic Games Store dışında çalıştırmanız mümkün gözükmüyor. Ancak Epic Games Store başlatıcısı üzerinden oyuna erişebilirsiniz. Firmaların kendince yaptığı koruma sistemleri oluyor bunlar. Yani hayır Steam'e kısayol eklerseniz bile oyun açılmayacaktır. Onun yerine Epic Games başlatıcısını ya da herhangi bir şeyi Steam'e kısayol ekledikten sonra ismini Grand Theft Auto V olarak değiştirerek illüzyon yapabilirsiniz. Umarım yardımım dokunmuştur.😉

Çözüm
Epic Games'den aldığım GTA V'yi oynarken Steam'deki arkadaşlar kısmında GTA V oynadığımın anlaşılmasını istiyorum. Önce GTAV'yi yaptım fakat olmadı, daha sonra PlayGTAV yaptım fakat onda da zaman aşımına uğruyor sanırım.

Eki Görüntüle 812887

Kardeşim amacın GTA 5 oynamak mı hava atmak mı? Epic Games'ten almışsın anladık Epic Games o oyunu bedava dağıttı diye küçük düşmüyorsun. Ha Epic Games'ten oynamışsın ha Steam'den oynamışsın ne farkeder? Çok hava atmak istiyorsan Discord'da en çok arkadaşının olduğu sunucuda yayın açabilirsin.

Onun yerine Epic Games başlatıcısını ya da herhangi bir şeyi Steam'e kısayol ekledikten sonra ismini Grand Theft Auto V olarak değiştirerek illüzyon yapabilirsiniz. Umarım yardımım dokunmuştur.😉
Güzel fikir hocam, teşekkür ederim. :)

Zaten Epic Games Launcher'ı genelde Grand Theft Auto V için kullanıyordum.

Kanka aklıma ne geldi Epic hesabını Steam'de iade et.
Hocam dalga mı geçiyorsunuz? Daha yazıları okumamışsınız. Okuyup cevap verirseniz sevinirim.

Ayrıca bir sürü yazım hatası yapmışsınız. Banın keyfini çıkarın.

Hocam dalga mı geçiyorsunuz? Daha yazıları okumamışsınız. Okuyup cevap verirseniz sevinirim.

Ayrıca bir sürü yazım hatası yapmışsınız. Banın keyfini çıkarın.

Sorun yok kardeşim, benim 21tane aktif Epic hesabım var hiçbir kaybım üzüntüm yok yani. Bir yerden aldığım oyunu başka yerde göstermeye çalışmadım. İki tane GTA 5 satın aldım para vererek gerek olsa yine alırım. Sadece düşüncelerimi söyledim diye bu kadar kızma niyetim de seni kızdırmak rencide etmek değildi. Özür de dilerim seni üzdüysem. Ancak konu açacak kadar cesur isen eleştiriye veya gelen tepkilere de alışık olmalısın!
Benim yazım hatalarıma gelince ben bu saatten sonra edebiyat hocası olacak değilim. Kitap da yazmıyorum o yüzden takmıyorum. Yazım hataları için de kusura bakma. 😂

Ancak konu açacak kadar cesur isen eleştiriye veya gelen tepkilere de alışık olmalısın!
Bir kere bu bir eleştiri konusu değil :D ve ben eleştirilere açık biriyim, mesele sizin dediğinizle benim sorduğum arasında alaka olmaması. Mesajları okumadan sadece başlığa bakarak yorum yapmışsınız resmen.

Ben burada nasıl Epic Games Store'da olan GTA V'imi Steam kütüphaneme kısayol olarak koyabileceğimi sordum, siz sanki oyunu Steam'e taşımak istiyor muşum gibi dalga geçiyorsunuz.

Sizi kırdıysam özür dilerim. Kusura bakmayın ama burada konuyu okumadan dalan ben değilim. 🙃

Son düzenleme:

Geri
Yukarı