Çözüldü Epic Games GTA V yetersiz alan hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kutluhan Şen

Kilopat
Daha fazla  
Diskimde 117 GB yer var. GTA 5 ise 104 GB olarak gözüküyor. 101 GB'ını indirdikten sonra yetersiz alan hatası verdi ve 48 GB daha indirme yapması gerektiği yazıyor. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
Dün gece o hatadan sonra kapattım bilgisayarı. Yeni geldim eve şimdi açtım diskte 50 GB yer var gözüküyor. 30 GB indiriyor sorun düzeldi arkadaşlar. Kısacası böyle bir hata verdikten sonra tamam diyorsunuz. Bilgisayarı kapat aç yapıyorsunuz ve Epic Games'i açıyorsunuz, sonrasında ise devam et diyorsunuz yükleniyor. İnşallah işinize yarar.
Diskimde 117 GB yer var. GTA 5 ise 104 GB olarak gözüküyor. 101 GB'ını indirdikten sonra yetersiz alan hatası verdi ve 48 GB daha indirme yapması gerektiği yazıyor. Nasıl çözebilirim?
O kadar diyorsa o kadardır indirmenin başka yolu yok.(Benim bilidiğim kadarıyla)

Oyun 101 GB olarak görünüyor. Yanlış bir şey yapmış olmalısınız. 117GB toplam disk alanınız ise boş yer ne kadar detaylı bakarak ekran resmi paylaşabilir misiniz? Veya oyun daha önceden var mıydı? Ayrıca boş yeri hesaplamadan indirim yapmaz başlamaz yani!

Dosya Ekleri

• gtv.jpg
    gtv.jpg
    27,1 KB · Görüntüleme: 49
Oyun 101 GB olarak görünüyor. Yanlış bir şey yapmış olmalısınız. 117GB toplam disk alanınız ise boş yer ne kadar detaylı bakarak ekran resmi paylaşabilir misiniz? Veya oyun daha önceden var mıydı?
Daha önceden yoktu, en baştan indirmek zorundayım belkide bir hata olmuştur.

Oradaki olay şu hocam.
Play Store'da Asphalt 8 124 MB gözüküyor ama aslında 2 GB. Onun gibi bir şey olmasın?
Siz başta oyunu açmak için gerekli olanı indiriyorsunuz. Onu indirdikten sonra oyun kendi dosyalarını indiriyor. GTA 5 te bu durum söz konusu değil. Los Santosun yarısının indirilmesi diye birşey olamaz.

Geri
Yukarı