Epic Games hesabı nasıl geri alınır?

Erdi Batın

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar uzunca bir süre önce bütün platformlarda kullandığım e-posta hesabım çalınmıştı. Arkadaş da ne bulursa şifresini değiştirmeye başladı ve bizde çözüm olarak e-posta hesabını kalıcı olarak kapatma kararı aldık. O zamandan beri neredeyse bütün hesapları geri almayı başardım sadece bir tanesi kaldı oda Epic Games hesabı. Hesaba giriş yapmaya çalıştığımda kapalı olan eski e-posta hesabıma doğrulama kodu gönderiyor ve Microsoft'la iletişime geçtiğimde açtıramıyorum bir şekilde benden e-posta hakkında bilgi istiyor Microsoft ama çok eski hesap olduğu için bazı şeyleri hatırlamıyorum ve e postayı açtıramıyorum Epic Games ile iletişime geçtiğimde de bana bir şey yapamayacaklarını söylüyorlar arkadaşlar o hesapta çok para ve alamıyorum nasıl geri alacağım ben bu hesabı?

Eğer epic games desteğe mail atarsan yardımcı olurlar ama hesabınla ilgili bilgileri isteyeceklerdir büyük ihtimalle, o yüzden bilgilerini umarım biliyorsundur… İyi günler

Eğer Epic Games desteğe mail atarsan yardımcı olurlar ama hesabınla ilgili bilgileri isteyeceklerdir büyük ihtimalle, o yüzden bilgilerini umarım biliyorsundur… iyi günler.

Deneyeceğim teşekkürler tavsiye için.
Arkadaşlar geri dönüş yaptılar ve benim aklımda tikli olanlar var sadece bağlı hesap yoktu onu cevaplayamayacağım da diğerlerini nasıl bulcam ya zaten e-postaya ulaşamıyorum adamlar o e-posta içindeki şeyleri söyle diyor.
Arkadaşlar geri dönüş yaptılar ve benim aklımda tikli olanlar var sadece bağlı hesap yoktu onu cevaplayamayacağım da diğerlerini nasıl bulcam ya zaten e-postaya ulaşamıyorum adamlar o e-posta içindeki şeyleri söyle diyor.

Dosya Ekleri

• zxfdvdsf.png
    zxfdvdsf.png
    67,6 KB · Görüntüleme: 36
  • zxfdvdsf.png
    zxfdvdsf.png
    67,6 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:

Geri
Yukarı