Epic Games hesabı nasıl satılır?

dksişm

Centipat
Epic Games'in o rezalet mi rezalet launcherından bıktım ve satmak istiyorum. İçinde birsürü ücretsiz topladığım oyunun yanında RDR2 var. RDR2 dışında Epic'ten bir oyun satın almadım fakat ücretsiz verilen pek çok oyunu aldım. Biliyorum ücretsiz verilen oyun atıyorum 200 tl, ben bunun için gidipte 150 tl isteyemem fakat 20-30 tl gibi garip gurup fiyatlarda etmez eminim. Aşağıyada kütüphanemi bırakıcağım zaten. Onun dışında nasıl ödeme alabilirim? Ininal kart kullanıyorum bu kart üzerinden ödeme alabilirmiyim? Pek çok alışveriş yaptım ama hiç ödeme almadım bu yüzden karşıdaki kişiye hangi bilgilerin verilmesi gerektiğini veya dolandırılma riskimide bilmiyorum, bilenler aydınlatırsa sevinirim. Bu da Epic Games kütüphanem.

Ekran Alıntısı 2.PNGEkran Alıntısı 3.PNGEkran Alıntısı 5.PNGEkran Alıntısı 4.PNGEkran Alıntısı.PNG

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı 2.PNG
    Ekran Alıntısı 2.PNG
    660,8 KB · Görüntüleme: 70
  • Ekran Alıntısı 3.PNG
    Ekran Alıntısı 3.PNG
    647,9 KB · Görüntüleme: 53
  • Ekran Alıntısı 4.PNG
    Ekran Alıntısı 4.PNG
    676,2 KB · Görüntüleme: 48
  • Ekran Alıntısı 5.PNG
    Ekran Alıntısı 5.PNG
    584,4 KB · Görüntüleme: 44
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    704,2 KB · Görüntüleme: 74
beleş oyunlara para vermezler bi ara ücretsiz oldu aldın normali 100 tl mesela max 50 tl verirler
Al işte, bir tane daha. Dostum sanki dünyadaki herkes alıyormu anında? İlla ki alamayanlar oluyor bende yukarıda bahsettim elbette oyun 200 tl ise ben bu oyun var diye 150 tl fazladan isteyemem ama 20-30'da etmez diye. RDR2 var o ücretsiz falan dağıtılmadı. Sırf onun bile fiyatı yükselteceğini düşünüyorum.

Hocam çeşitli sitelerde piyasasına bakın "Hesap Satış" sitelerinde görürsünüz. Fazla para eder mi bilmem ama alacak kişi oyunların ücretsiz olduğunu bilmiyorsa (sıradan bir kullanıcı ise) iyi fiyattan satarsınız ama o siteye gelen birisi uyanıktır :) Geçen bende gidip 200-250TL'lik oyun bulunan hesabı 60TL'den aldım.
Farazi oyun 200TL ise ve siz bunu ücretsizken aldıysanız ve ayrıyeten farklı farklı hesaplarda da aldıysanız o zaman bu hesapları 50-60'tan fazla satamazsınız. Nedeni ikinci el oyun satan, hesap satan sitelerin fiyatları çoktan belirlemiş olması...

Makine üzerinden bir kodlamayla yaklaşık 9000 adet ark survival hesabı aldım. Ciddi ciddi 2 gün bununla uğraştım 9000 Ark Epic Hesabı. Hesabı 2 tl fiyattan bile zar zor satıyordum. Plati ru adlı siteye yöneldim . Muhtemelen sizede orada en fazla 2 dolar fiyat biçecekler.

Şuanda yaklaşık elimde 120 adet ark survival hesabı kaldı. Plati ru üzerinden 8000 adet hesabı 1000 dolar karşılığında sattım site %20 komisyon kesiyor. Bilginiz olsun . Oraya koyduğunuzda max 2 ay içerisinde alınır.

Özür dilerim fiyatı vermeyi unutmuşum. RDR 2 ve GTA 5 Dışında diğer oyunlara para vereceklerini sanmıyorum . 10 Dolardan koyun ama dediğim gibi 2 dolar verebilirler. Türkiyede plati ru üzerinden 1 dolara alıp 10 tl gibi bir fiyata kar koyarak satış yapıyorlar zaten ve heryerdeler

Makine üzerinden bir kodlamayla yaklaşık 9000 adet ark survival hesabı aldım. Ciddi ciddi 2 gün bununla uğraştım 9000 Ark Epic Hesabı. Hesabı 2 tl fiyattan bile zar zor satıyordum. Plati ru adlı siteye yöneldim . Muhtemelen sizede orada en fazla 2 dolar fiyat biçecekler.

Şuanda yaklaşık elimde 120 adet ark survival hesabı kaldı. Plati ru üzerinden 8000 adet hesabı 1000 dolar karşılığında sattım site %20 komisyon kesiyor. Bilginiz olsun . Oraya koyduğunuzda max 2 ay içerisinde alınır.
Hocam RDR2 var ücretsiz dağıtılmadı, ücretsiz dağıtılanlar arasında ise Control, SW Battlefront 2, Cities Skylines gibi güzel yapımlar var ama aklım almıyor nasıl 2 dolar edecek. Satmayım daha iyi o zaman.

Özür dilerim fiyatı vermeyi unutmuşum. RDR 2 ve GTA 5 Dışında diğer oyunlara para vereceklerini sanmıyorum . 10 Dolardan koyun ama dediğim gibi 2 dolar verebilirler. Türkiyede plati ru üzerinden 1 dolara alıp 10 tl gibi bir fiyata kar koyarak satış yapıyorlar zaten ve heryerdeler
Hocam neymiş o sistem bilgilendirir misin ? Youtube'dan veya herhangi bir makale var mı o konu hakkında. Bazen LoL'de "Fresh Hesap" olarak satılan sitelerde satıcı "50-60 Bin stok" diyor şaşırıp kalıyorum. Program olduğu belli ama işin mantığını bilmiyorum elbette.

Hocam RDR2 var ücretsiz dağıtılmadı, ücretsiz dağıtılanlar arasında ise Control, SW Battlefront 2, Cities Skylines gibi güzel yapımlar var ama aklım almıyor nasıl 2 dolar edecek. Satmayım daha iyi o zaman.
RDR 2 Ücretsiz olmadıysa fiyat değişebilir. Siz sanırsam 200 tl alırım 200 tl satarım sanıyorsunuz. Ancak epic games üzerinde sistem yok. Dolandırıcılık daha basit. Bu yüzden temkinli yaklaşacaklardır zaten. Ayrıca control adlı üründen örnek vereyim. Birçok platformda ücretsiz dağıtıldı. Muhtemelen o oyun için satın alım yapan olmaz. GTA 5 ve RDR 2 Üzerinden ilerler herkes.

Ark oyunun 2 dolardan vermiş hocam sizin hesabınız yine fazla eder. RDR 2 zaten başlı başına aldırtır lakin artık millet kendi hesaplarını 20-30 TL'ye satıyor ya da kiralatıyor. Ben bile Game Pass aldım 10 TL'ye gittim millete 20-25 TL'den Ultimate Sahibi yaptım.

Hocam neymiş o sistem bilgilendirir misin ? Youtube'dan veya herhangi bir makale var mı o konu hakkında. Bazen LoL'de "Fresh Hesap" olarak satılan sitelerde satıcı "50-60 Bin stok" diyor şaşırıp kalıyorum. Program olduğu belli ama işin mantığını bilmiyorum elbette.
LoL adlı oyuna hiç bulaşmadım. Ben kendim kodlayarak uğraşıyorum zaman alıyor. Genel olarak Rocket League İtemleri ve Epic Games üzerine kuruluyum o kadar.
Ark oyunun 2 dolardan vermiş hocam sizin hesabınız yine fazla eder. RDR 2 zaten başlı başına aldırtır lakin artık millet kendi hesaplarını 20-30 TL'ye satıyor ya da kiralatıyor. Ben bile Game Pass aldım 10 TL'ye gittim millete 20-25 TL'den Ultimate Sahibi yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı