Epic Games hesabı ne kadara satılır?

Tamam yardımlarınız için teşekkür ederim. Fazla bir beklentim yok. Bedavaya kurduğum bir hesabı ne kadara satarsam satayım kardır sonuçta :D

Çikolatayla takas oluyor mu(!)

40-50 liraya hangi akıllı bu hesabı alır acaba?

Hocam, paranla aldığın herhangi bir oyun var mı? Bu hesaptaki oyunlar herkeste var, hesabında olmayan oyunları oynamak için de senin hesabını satın almazlar. Çünkü hesabında olan oyunlar, herkesin oynamak için can atacağı ve hesabı satın alacağı oyunlar değil. 5-10 lira arasına koy, belki alınır.

Çikolatayla takas oluyor mu(!)

40-50 liraya hangi akıllı bu hesabı alır acaba?

Hocam, paranla aldığın herhangi bir oyun var mı? Bu hesaptaki oyunlar herkeste var, hesabında olmayan oyunları oynamak için de senin hesabını satın almazlar. Çünkü hesabında olan oyunlar, herkesin oynamak için can atacağı ve hesabı satın alacağı oyunlar değil. 5-10 lira arasına koy, belki alınır.
Hocam daha ilk günlerden, GTA V ücretsiz verildiğinde 20TL'ye başarılı satış yapanlar vardı. Bu oyunlar ne kadar ücretsiz verilmiş olsa da birçok kişi alamadı veya çoğunu kaçırdı. En azından 40-50TL'yi hak edeceğini düşünüyorum. Satamazsam da kendim oynarım ve inanın hiçbir şey kaybetmem :D

Hocam daha ilk günlerden, GTA V ücretsiz verildiğinde 20TL'ye başarılı satış yapanlar vardı. Bu oyunlar ne kadar ücretsiz verilmiş olsa da birçok kişi alamadı veya çoğunu kaçırdı. En azından 40-50TL'yi hak edeceğini düşünüyorum. Satamazsam da kendim oynarım ve inanın hiçbir şey kaybetmem :D
O ilk günler olduğu içindi. Şimdi GTA V'i alan çıkmaz. Açık konuşmak gerekirse, ben bu hesabı sosyal medya platformlarında 40-50 liraya satanı görürsem gülüp geçerim.

Yine de bir deneyin bakalım. 40-50 liraya alan çıkarsa, dilerseniz bana dönüş yapabilirsiniz🙃

Biz siz zaten şu dünyada kendinizi zeki sanıyorsunuz. Ücretsiz dağıtılan oyunları toplayıp satmaya çalışıyorsunuz. Zeka seviyenizi merak ediyorum doğrusu.

Geri
Yukarı