Epic Games Epic Games hesabına erişimi kaybettim

unluevren41

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba ben 3 ay önce Epic Games hesabimin erisimini kaybettim epostamı değişmiştim o epostaya da erişimimi kaybedince format dolasıyla adamlara yazıyorum adam diyor ki resmen erişimim olmayan epostaya girmemi istiyor, erişimim olsa sana kadar yazar mıyım? Bana yardım edebilir misiniz? Telefon numarasıylan falan kurtarmak için epostanın adresini de hatırlamıyorum o yüzden gitti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba ben 3 ay önce Epic Games hesabimin erisimini kaybettim epostamı değişmiştim o epostaya da erişimimi kaybedince format dolasıyla adamlara yazıyorum adam diyor ki resmen erişimim olmayan epostaya girmemi istiyor, erişimim olsa sana kadar yazar mıyım? Bana yardım edebilir misiniz? Telefon numarasıylan falan kurtarmak için epostanın adresini de hatırlamıyorum o yüzden gitti.

Hocam aynı sorunu Steam'de yaşıyorum. Steam Guard koduna erisimim olmayan bir Gmail'e gönderiyor bende kod gelmediği sebebiyle e postayı değiştirmeye çalışıyorum fakat öyle de olmuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de aynısı olmuştu. Bütün hesaplara erişimi kaybettiğinizi onlara iletin. Sanırım sadece gerçek hesap sahibinin bileceği, zor şeyler soracaklar. Hatalı cevap vermemeye veya olabildiğince soruları yanıtlamaya çalışın. Ayrıca hesabın e-posta adresini vs. hatırlıyorsunuz değil mi?

@isimsizjoker, Steam desteğe ulaşman gerekiyor. Derdinizi güzelce anlatın. Hesabın sahipliğini doğrulamak için son satın alım yaptığın kart bilgilerini isteyeceklerdir.

E-posta'nın adresini bile bilmiyorsunuz. Nasıl kurtarılsın?

Reisim işte değitirmiştim bir epostaylan değiştirdikden sonra kullanmadım unutunca da haliylen gitti adama diyorum ki epostaya erişimim yok diyor halen diyor epostayı kontrol et adam dedim bari eski epostama geri döndürebiliyorsanız öyle yapın halendaha diyor kontrol edin. ama işte o epostaya erişimim yok

Reisim işte değitirmiştim bir epostaylan değiştirdikden sonra kullanmadım unutunca da haliylen gitti adama diyorum ki epostaya erişimim yok diyor halen diyor epostayı kontrol et adam dedim bari eski epostama geri döndürebiliyorsanız öyle yapın halendaha diyor kontrol edin. ama işte o epostaya erişimim yok
İki e postayada mı erişiminiz yok ?

Geri
Yukarı