Epic Games iade sonrası kullanılan kupon geri gelir mi?

ChosenOne

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Merhaba. Bugün Epic Games üzerinden toplam 3 oyun (Cyberpunk, Metro Exodus, Batman Arkham Knight) satın aldım. Tabii ki verilen 130 TL'lik kupon ile gerçekleştirdim bu işlemi. Cyberpunk oynarken sürekli topu dikti hatası aldım. Bu yüzden iade talebi oluşturdum ve iade gerçekleşti. Fakat para henüz hesabıma geçmedi. Sorum şu her şey iade edildikten sonra kuponumu tekrar geri alabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
1643379763289.png

Maalesef kupon geri gelmiyor.

Yukarıdan kontrol edebilirsin.

İade edilmezse kupon için bence Support'a ulaş, bu arada "Topu dikti" hatasını ilk defa duyuyorum, çok garip ve absürt bir hataymış.

Eki Görüntüle 1285875

Maalesef kupon geri gelmiyor.

Yukarıdan kontrol edebilirsin.
Kötü oldu bu ya. Keşke biraz daha araştırıp düzgün birşeyler alsaydım. Güzel bir fırsattı.
İade edilmezse kupon için bence Support'a ulaş, bu arada "Topu dikti" hatasını ilk defa duyuyorum, çok garip ve absürt bir hataymış.
hata bu şekilde. birden oyundan atıp bu hata geliyordu.

Dosya Ekleri

• 20201210_103606-1024x488.jpg
    20201210_103606-1024x488.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 47
Haa şu herhalde laf komedisinden 🤦‍♂️, şeyler falan olur ya hani "Oyuncu xxx Çuvalladı" vesaire.
Aynen hocam. Heralde yapımcı arkadaşlar, oyunu yapamadık bari ortaya karışık komedi şöleni yapalım demişler. Bin pişman oldum şu an aldığıma. Artık akıllandığıma göre bir sonraki kuponu bekleyeceğiz :(

Yeni konular

Geri
Yukarı