Epic Games iadeden sonra kupon geri gelir mi?

Muhammet2022

Hectopat
Epic Games iade yapıldıktan sonra oyun iade olduktan sonra süresi normalde devam eden kupanda gelir mi? Arkadaşlar ben RDR2 ultime sürüm almıştım ama kuponda 2 tane oyun ekleyince sepette 120 TL indirim varmış bilseydim Cyberpunk 2077 ile normal RDR 2 alırdım. Eğer ben aldığım oyunu iade edersem kupon geri gelir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Epic'ten alışveriş yaparken dikkat edin. Ben ve benim gibi birçok kişiden fazla para çekilip, iade yapılınca da çok eksik ödeme yapılıyor. Daha önce bunu Epic'te yaşamamıştım. Ancak sütten ağzım yandı yoğurdu hep birlikte üfleyelim.

Hocam Epic'ten alışveriş yaparken dikkat edin. Ben ve benim gibi birçok kişiden fazla para çekilip, iade yapılınca da çok eksik ödeme yapılıyor. Daha önce bunu Epic'te yaşamamıştım. Ancak sütten ağzım yandı yoğurdu hep birlikte üfleyelim.

O yöndenden sıkıntı yok hesabımı görünce acıyıp onlar para yatırır :D. 50 liralık oyun alacaksam hesabımda 52 vardır en fazla.

İade etmeni önermem 1 haftadır paramı vermediler çünkü.
O platforma para verdiysen geçmiş olsun 3 haftada falan alırsın paranı.
Konu dışı olmasın sorunu cevaplayayım eğer kupon tek seferlik kuponlardan etkinlikten gelen kupon ise geri vermezler ama indirimde verilen genel sınırsız kuponlardansa kupon sınırsız olduğu için tekrar yenisi gelir.

İade etmeni önermem 1 haftadır paramı vermediler çünkü.
O platforma para verdiysen geçmiş olsun 3 haftada falan alırsın paranı.
Konu dışı olmasın sorunu cevaplayayım eğer kupon tek seferlik kuponlardan etkinlikten gelen kupon ise geri vermezler ama indirimde verilen genel sınırsız kuponlardansa kupon sınırsız olduğu için tekrar yenisi gelir.

Hocam senin şanssızlığın olmuş o. Ben iade ettim şahsen 2 gün içinde yattı direkt.

Yeni konular

Geri
Yukarı