Epic Games indirimleri başladı

I'm not Batman

Hectopat
Katılım
12 Mayıs 2019
Mesajlar
2.471
Çözümler
25
Yer
Gotham City
Bu çok manasız bir karşılaştırma olur, yani Steam 5 saniye erken açılıyor diye bir oyun parası kadar indirimi Gabe'e mi yedirmeliyim?
Şöyle açıklayayım size; siz bir oyuna para veriyorsunuz ve parayla aldığınız oyunu zevkle oynamak da istiyorsunuz değil mi? Şimdi onca kullanıcılar Epic'te bir çok oyun alıp fazlasıyla sorunla karşılaşıp konu açanlar oldu buraya. Bitmek bilmeyen çözümler olsa dahi çözülmeyedebiliyor ve güncelleme gelene kadar bekelyebiliyorlar. Ee, ben ne anladım bu işten? Zevki de kalmıyor sonuçta. Evet haklısın Steam'de oyunlar inidirim olduğu halde pahalı, ama bir zahmet Epic bu duruma el atmalı. Kaldı ki yıllar oldu hala ücretsiz verilen Control oyunu, kuponla alınan Detroit: Become Human da çökmeler yaşanıyor. Sırf Steam 5 saniye erken açılıyor diye savunacak değilim elbet. Demem şu ki, Steam kadar sağlam bir altyapı oluşturamadı o kadar.
 

Vincent Malloy

Decapat
Katılım
12 Nisan 2020
Mesajlar
2.539
Çözümler
18
Şöyle açıklayayım size; siz bir oyuna para veriyorsunuz ve parayla aldığınız oyunu zevkle oynamak da istiyorsunuz değil mi? Şimdi onca kullanıcılar Epic'te bir çok oyun alıp fazlasıyla sorunla karşılaşıp konu açanlar oldu buraya. Bitmek bilmeyen çözümler olsa dahi çözülmeyedebiliyor ve güncelleme gelene kadar bekelyebiliyorlar. Ee, ben ne anladım bu işten? Zevki de kalmıyor sonuçta. Evet haklısın Steam'de oyunlar inidirim olduğu halde pahalı, ama bir zahmet Epic bu duruma el atmalı. Kaldı ki yıllar oldu hala ücretsiz verilen Control oyunu, kuponla alınan Detroit: Become Human da çökmeler yaşanıyor.
Yaşamasam inanmazdım. :D Layers of Fear "Oops! The Game crashed" hatası
 
KS
KS
Ed1tH

Ed1tH

Hectopat
Katılım
17 Ekim 2019
Mesajlar
3.131
Çözümler
13
Yer
Tony Stark'ın Atolyesi
Şöyle açıklayayım size; siz bir oyuna para veriyorsunuz ve parayla aldığınız oyunu zevkle oynamak da istiyorsunuz değil mi? Şimdi onca kullanıcılar Epic'te birçok oyun alıp fazlasıyla sorunla karşılaşıp konu açanlar oldu buraya. Bitmek bilmeyen çözümler olsa dahi çözülmeyedebiliyor ve güncelleme gelene kadar bekelyebiliyorlar. Ee, ben ne anladım bu işten? Zevki de kalmıyor sonuçta. Evet haklısın Steam'de oyunlar inidirim olduğu halde pahalı, ama bir zahmet Epic bu duruma el atmalı. Kaldı ki yıllar oldu hala ücretsiz verilen Control oyunu, kuponla alınan Detroit: Become Human'da çökmeler yaşanıyor. Sırf Steam 5 saniye etken açılıyor diye sabunacak değilim elbet, Steam kadar sağlam bir altyapı oluşturamadı o kadar.

Ayrıca Steam de
Topluluk.
Atölye.
Sepet olayı ve bir sürü yararlı özellik var sırf bu özellikler yüzünden Steam'ı seviyorum.
 

I'm not Batman

Hectopat
Katılım
12 Mayıs 2019
Mesajlar
2.471
Çözümler
25
Yer
Gotham City

volkankelebek

Hectopat
Katılım
24 Temmuz 2016
Mesajlar
668
Makaleler
2
Çözümler
3
Mafia trilogy kupon ile indirimde 63 TL oluyor bence kaçmaz sonuçta Mafia 1 remake 155TL'den 95 almak yerine 3 oyunuda birlikte almış oluyoruz.
 
Yukarı