Epic Games indirimleri başladı

Kuponla birlikte Hitman 3 70tl'ye geliyor. Fiyat gayet iyi.

Merak ettiğim "7 Günah" eklentileri sadece kontrat, kostüm ve silah paketi mi? Yoksa ilave harita mı? Ona göre almayı düşünüyorum.

Evet bende düşünüyorum ama değer mi değmezmi bilemiyorum. Steam'de de 25 lira olmuştu bir ara yine almamıştım şimdi 30 40 lira vermekde istemiyorum kuponu buna kullanmakda istemiyorum.

Hocam operatör Edition da sanırım 30 tane operatör açık geliyor ve bu operatörleri açmak biraz uzun sürüyormuş galiba bende Steam'i bekliyorum 28'inde başlayacak bu indirim ise ayın 1'inde bitiyor yani 12 gün sonra ben Steam'i bekliyorum çünkü Steam'den almak daha iyi oluyor ama çok fazla ucuzlamaz ise Epic'den alacağım.

Arkadaşlar RDR2 aldım ama şöyle bir durum oldu, ilk kurarken 122 GB gösteriyordu. Dün akşam durdurup sabah tekrar devam ettim bu sefer indirilecek toplam datayı 107 GB gösteriyor. Acaba kapatıp açınca kalan kısmı mı sadece gösteriyor diye denedim ama bu sefer yine 107 olarak gösterdi.

RDR2 kaç GB yer kaplıyor? İnternette sistem gereksinimlerine bakıyorum 150 GB diyor ama bende 122 göstermişti ilk indirme başladığında?

Arkadaşlar RDR2 aldım ama şöyle bir durum oldu, ilk kurarken 122 GB gösteriyordu. Dün akşam durdurup sabah tekrar devam ettim bu sefer indirilecek toplam datayı 107 GB gösteriyor. Acaba kapatıp açınca kalan kısmı mı sadece gösteriyor diye denedim ama bu sefer yine 107 olarak gösterdi.

RDR2 kaç GB yer kaplıyor? İnternette sistem gereksinimlerine bakıyorum 150 GB diyor ama bende 122 göstermişti ilk indirme başladığında?

110 GB Gibi bir yer kaplıyordu korsan indirdiğim de.

Geri
Yukarı