Epic Games İndirimli Oyun Tavsiyesi

Laminon

Centipat
Epic Games'in 200 TL üzeri 130 TL indirim kuponunu kullanmak için kendime bir sepet yaptım. Far Cry 5 konusunda kararsızım. Sizin başka oyun önerileriniz olursa beklerim. Sizce Far Cry 5 iyi midir yoksa yerine başka bir oyun koyayım mi o fiyatlarda?

Screenshot_2022-01-28-12-27-42-371_com.android.chrome~2.jpg

Vulture

Decapat
Disco Elysium iyi bir seçim.
Medieval Dynasty hakkında bir bilgim yok maalesef.
Far Cry 5 eğer serinin hayranı değilseniz önermem. Far Cry'a kadar tonlarca güzel oyun var. Şu zamana kadar sadece Far Cry Primal oynadım. O da aşırı sıkıcıydı ve birkaç saatin ardından bıraktım.

Far Cry 5 yerine Kena Bridge of Spirits ekleyebilirsiniz. Şu anlık sadece Epic Games'te olduğundan özel bir oyun diyebiliriz. Kupon için biçilmiş kaftan. 10-15 saat civarı bir hikâye deneyimi sunuyor. Herhangi bir videosunu izledikten sonra zaten sizi kendine çekecektir.

KS
KS
L

Laminon

Centipat
Disco Elysium iyi bir seçim.
Medieval Dynasty hakkında bir bilgim yok maalesef.
Far Cry 5 eğer serinin hayranı değilseniz önermem. Far Cry'a kadar tonlarca güzel oyun var. Şu zamana kadar sadece Far Cry Primal oynadım. O da aşırı sıkıcıydı ve birkaç saatin ardından bıraktım.

Far Cry 5 yerine Kena Bridge of Spirits ekleyebilirsiniz. Şu anlık sadece Epic Games'te olduğundan özel bir oyun diyebiliriz. Kupon için biçilmiş kaftan. 10-15 saat civarı bir hikâye deneyimi sunuyor. Herhangi bir videosunu izledikten sonra zaten sizi kendine çekecektir.

Teşekkür ederim, Far Cry konusunda çok kararsızım değiştireceğim büyük ihtimal.

rooney99

Centipat
Ben 200 tlyi rdr 2 ve watch dogs 2 alarak geçirdim 73 tl ödedim bu iki oyunu aldım.Hitman 2, forza 4, gta 5, rdr 2 şu an bilgisayarımda yüklü oyunlarım.Far cry konusunda seriler birbirine cok benziyor.Ben Far Cry 3 oynadım güzeldi Far Cry 5 i ise 3 4 saat oynayıp sildim.Demem o ki hic far cry oynamadıysaniz bir deneyebilirsiniz güzel oyundur ama daha önceki serilerden deneyiminiz varsa almayın derim.

senolyldz

Centipat
Bende bir tavsiye vereyim bari ;
Assassins Creed Valhalla almak isterseniz Epic Games'den kuponlu hali 130TL ye geliyor.
Lakin 222 TL ye AssassinsCreed Valhalla + Watch Dogs Legion satılıyor. Kupon ile birlikte kullanıldığında 92.75TL indirimli alabilirsiniz.

Yukarı