Epic Games İndirimli Oyun Tavsiyesi

Laminon

Hectopat
Daha fazla  
Epic Games'in 200 TL üzeri 130 TL indirim kuponunu kullanmak için kendime bir sepet yaptım. Far Cry 5 konusunda kararsızım. Sizin başka oyun önerileriniz olursa beklerim. Sizce Far Cry 5 iyi midir yoksa yerine başka bir oyun koyayım mi o fiyatlarda?

Screenshot_2022-01-28-12-27-42-371_com.android.chrome~2.jpg

Disco Elysium iyi bir seçim.
Medieval Dynasty hakkında bir bilgim yok maalesef.
Far Cry 5 eğer serinin hayranı değilseniz önermem. Far Cry'a kadar tonlarca güzel oyun var. Şu zamana kadar sadece Far Cry Primal oynadım. O da aşırı sıkıcıydı ve birkaç saatin ardından bıraktım.

Far Cry 5 yerine Kena Bridge of Spirits ekleyebilirsiniz. Şu anlık sadece Epic Games'te olduğundan özel bir oyun diyebiliriz. Kupon için biçilmiş kaftan. 10-15 saat civarı bir hikâye deneyimi sunuyor. Herhangi bir videosunu izledikten sonra zaten sizi kendine çekecektir.

Disco Elysium iyi bir seçim.
Medieval Dynasty hakkında bir bilgim yok maalesef.
Far Cry 5 eğer serinin hayranı değilseniz önermem. Far Cry'a kadar tonlarca güzel oyun var. Şu zamana kadar sadece Far Cry Primal oynadım. O da aşırı sıkıcıydı ve birkaç saatin ardından bıraktım.

Far Cry 5 yerine Kena Bridge of Spirits ekleyebilirsiniz. Şu anlık sadece Epic Games'te olduğundan özel bir oyun diyebiliriz. Kupon için biçilmiş kaftan. 10-15 saat civarı bir hikâye deneyimi sunuyor. Herhangi bir videosunu izledikten sonra zaten sizi kendine çekecektir.

Teşekkür ederim, Far Cry konusunda çok kararsızım değiştireceğim büyük ihtimal.

Ben 200 tlyi rdr 2 ve watch dogs 2 alarak geçirdim 73 tl ödedim bu iki oyunu aldım.Hitman 2, forza 4, gta 5, rdr 2 şu an bilgisayarımda yüklü oyunlarım.Far cry konusunda seriler birbirine cok benziyor.Ben Far Cry 3 oynadım güzeldi Far Cry 5 i ise 3 4 saat oynayıp sildim.Demem o ki hic far cry oynamadıysaniz bir deneyebilirsiniz güzel oyundur ama daha önceki serilerden deneyiminiz varsa almayın derim.

Bende bir tavsiye vereyim bari ;
Assassins Creed Valhalla almak isterseniz Epic Games'den kuponlu hali 130TL ye geliyor.
Lakin 222 TL ye AssassinsCreed Valhalla + Watch Dogs Legion satılıyor. Kupon ile birlikte kullanıldığında 92.75TL indirimli alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı