Epic Games istemcisini beğeniyor musunuz?

Asynn

Femtopat
Makaleler
2
Her hafta ücretsiz oyun veriyorlar, indirimleri de gayet iyi oluyor fakat Launcher'ları çok ağır değil mi? Steam'deki gibi hafiflik sezemiyorum, sanırım Unreal Engine ile yapmışlar ve hem ağır hem de yavaş çalışıyor. Bu Launcher'ı değiştirmeleri gerek.

Siz beğeniyor musunuz?

Her hafta ücretsiz oyun veriyorlar, indirimleri de gayet iyi fakat Launcher'ları çok ağır değil mi? Steam'deki gibi hafiflik sezemiyorum, sanırım Unreal Engine ile yapmışlar ve hem ağır hem de yavaş çalışıyor. Bu Launcher'ı değiştirmeleri gerek.

Siz beğeniyor musunuz?
Ağır mı çalışıyor bilmiyorum bende hızlı fakat arayüzü korkunç geliyor bana.

Hayır hem de hiç beğenmiyorum. Arkada bir istemciye göre fazla kaynak tüketiyor ve resmen bende takılıyor gibi bir şey. Oldukça hantal. Oyun için kullanılan Unreal Engine'den istemci yapınca böyle oluyor demek ki.
Xbox 1, bu 2.

Her hafta ücretsiz oyun veriyorlar, indirimleri de gayet iyi fakat Launcher'ları çok ağır değil mi? Steam'deki gibi hafiflik sezemiyorum, sanırım Unreal Engine ile yapmışlar ve hem ağır hem de yavaş çalışıyor. Bu Launcher'ı değiştirmeleri gerek.

Siz beğeniyor musunuz?
Çoğu kişi gibi ben de dahil beğenmiyorum. Forumda beğenen kişi sayısı da oldukça azdır zaten.

Tek sevmediğim şey o lanet Client zaten. Yavaşlık mı dersin, indirme sıkıntıları mı dersin. Ne ararsan var arkadaş. Steam ile "rakip" olacaksa, önce bu istemciyi düzeltsin. Steam'deki hafifliğin %1'i yok bu Client'ta. Nefret ediyorum.

Her hafta ücretsiz oyun veriyorlar, indirimleri de gayet iyi oluyor fakat Launcher'ları çok ağır değil mi? Steam'deki gibi hafiflik sezemiyorum, sanırım Unreal Engine ile yapmışlar ve hem ağır hem de yavaş çalışıyor. Bu Launcher'ı değiştirmeleri gerek.

Siz beğeniyor musunuz?

Bence berbat oyun satışı yapıyorlar artık yenilenmesi lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı