Epic Games kütüphanedeki oyunlar görünmüyor

RainbowSPF

Centipat
Borderlands, Watch Dogs gibi çoğu oyun bedava verildi hesabımada almıştım. Kütüphanemde gözüküyordu oyunların hepsi fakat bir süredir girmemiştim Epic Games Launcher'a. Bugün baktığımda ise bedava aldığım oyunlardan tek 'GTA V' gözüküyor. Öbürlerini göremiyorum neden?

Borderlands, Watch Dogs gibi çoğu oyun bedava verildi hesabımada almıştım. Kütüphanemde gözüküyordu oyunların hepsi fakat bir süredir girmemiştim Epic Games Launcher'a. Bugün baktığımda ise bedava aldığım oyunlardan tek 'GTA V' gözüküyor. Öbürlerini göremiyorum neden?
Hocam 2 hesabınız varsa unutup diğerine giriş yapmış olabilir misiniz?

Hesap/İşlemler diyerek aldığın oyunları görüntüleyebilirsin.
Evet baktım ve aldığım tüm oyunları görüyorum.Launcherda baktığımda gözükmüyo bug mu oldu bilmiyorum ne yapmalıyım?
Siteden oyunun üstüne tıkla orda satın al seçeneği çıkıyorsa o hesapta yoktur zaten var yazıyorsa vardır.
Tüm oyunlarım sitede gözükmekte.Launcherda yok sıkıntı mı oldu ne yapayım ?

Evet baktım ve aldığım tüm oyunları görüyorum. Launcher'da baktığımda gözükmüyor bug mu oldu bilmiyorum ne yapmalıyım?

Tüm oyunlarım sitede gözükmekte. Launcher'da yok sıkıntı mı oldu ne yapayım?

Bu sıkıntı neredeyse herkeste var hocam bende de var galiba Epic Games taraflı bir problem.

Evet baktım ve aldığım tüm oyunları görüyorum. Launcher'da baktığımda gözükmüyor bug mu oldu bilmiyorum ne yapmalıyım?

Tüm oyunlarım sitede gözükmekte. Launcher'da yok sıkıntı mı oldu ne yapayım?

Bende de var hocam. Sitede gözükmekte ancak Launcher'da yok sanırım birçok kişide var bu sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı