Epic Games Kuponla Oyun Tavsiyesi

ıssızadam95

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Epic Games'ten 130 TL kuponla birlikte oyun satın almak istiyorum. Far Cry 6 Standart Edition'un yanına Cyberpunk, Metro Exodus, Detroit Become Human, Beyond Two Souls dörtlüsünden hangisini tavsiye edersiniz?

Hocam ben Cyberpun 2077'yi aldım 130'luk sepette. Benim pc'de sorun yaşamadım gayet iyi oyun. Ama diğer oyunlar da çok iyi. Garanti olsun derseniz. Detroit de olur Metro da olur. Bende sadece Beyond yok ama diğerlerinin hangisini alsanız üzülmesiniz. Farcry 6'yı almayıp, Diğerlerini harmanlasanız nasıl olur peki?

Hocam ben Cyberpun 2077'yi aldım 130'luk sepette. Benim pc'de sorun yaşamadım gayet iyi oyun. Ama diğer oyunlar da çok iyi. Garanti olsun derseniz. Detroit de olur Metro da olur. Bende sadece Beyond yok ama diğerlerinin hangisini alsanız üzülmesiniz. Farcry 6'yı almayıp, Diğerlerini harmanlasanız nasıl olur peki?
Hocam önerin için teşekkür ederim.Far Cry serisine özel ilgim var diğer oyunlarını bitirdim spoiler almasamda ön bilgilerden okuduğum kadarıyla Far Cry 6 hikayesi ilgi çekici duruyor.Ondan dolayı bu oyunu satın almak istiyorum.Belirttiğim oyunlar arasında da kararsız kaldım açıkcası:)

Geri
Yukarı