Epic Games Launcher hatası

ExodiusS

Kilopat
Daha fazla  
Launcher açıyorum ve böyle kalıyor. Başka sorun yaşayan var mı?
Screenshot_6.png

Garip bir olay, büyük ihtimal denemiş olabilirsin ama ben yinede sorayım, silip baştan yüklediniz mi ? Birde oyunda falan sıkıntı oluyomu?

EpicGames Launcher biraz laglı gibi fakat sistemden sisteme değişir mi bilmiyorum bu olay. Windows update güncellemeleri varsa yap belki alakasız ama sorunu çözer :) Ben konuyla ilgili birşey bilmiyorum malesef.

Birde launcher böyleyken oyuna giriliyor mu ?

EpicGames Launcher biraz laglı gibi fakat sistemden sisteme değişir mi bilmiyorum bu olay. Windows update güncellemeleri varsa yap belki alakasız ama sorunu çözer :) Ben konuyla ilgili birşey bilmiyorum malesef.

Birde launcher böyleyken oyuna giriliyor mu ?
Yorum yapmak için yorum yapmayın lütfen..

1-internet bağlantınızı gözden geçirin.
2-dosya konumundan tamamen sildiğinize emin olup tekrar yükleyin.
3-başka bir hesap ile oturum açın belki sorun hesaptan kaynaklı olabilir.

aklıma şuanda bunlar geliyor bence denemeye değer.

Bir saniye ben bu sorunu yaşayıp çözmüştüm hemen bakıp geliyorum.
Epic Games'in kurulu olduğu diske girin (C , D) > Kullanıcılar > (Kullanıcı Adınız) > Görünüm sekmesinden "Gizli Öğeler" kutucuğunu işaretleyin > AppData > Local > EpicGamesLauncher > Saved > webcache > klasörün içindeki her şeyi silin ve Epic Games Launcher'ı başlatın. Sorununuz çözülmezse Epic Games Support'a gidip şikayetinizi iletebilirsiniz.
Bunu dener misiniz? Aynı sorunu yaşadıktan sonra o dizinden bunları ve bir kaç dosyayı sildikten sonra açılmıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı