Çözüldü Epic Games Launcher SU-PQR1603 Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Makaleler
8
Daha fazla  
Arkadaşlar, GTA V yükledikten sonra bu Epic'e bir şey oldu. GTA V'te kısır döngüye soktu, oyun açılmadı. Sürekli erişim istiyordu ama bir şey yapmıyordu. Özetle Epici GTA V'i bilgisayarıma kuramadı. Ben de Rockstar Launcher'ı falan, gerekenleri kendim yükledim ama sonrasında baktığımda artık Rocket League'i de başlatmıyordu. Onarım falan her şeyi yaptım, denedim. En sonunda Epic'i silip yeniden yükleyeyim dedim. Bu sefer de yüklenmiyor. Aldığım hata:

1615015610813.png

Bu saçma hatayı alıyorum. Araştırdım hatayı ve söylenenleri denedim. Yarar getirmedi. Windows'daki kurtarma bölümünden sıfırlamayı planlıyorum ama endişelerim var. Mesela ben HP Laptop kullanıyorum ve içinde HP uygulamaları da var. Sıfırlayınca varsayılan olarak gelen HP uygulamaları gider mi? HP CoolSense vb.

Bir de mesela D diskindekileri silmesini istemiyorum. Silmez, değil mi?
Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Çözüm
Arkadaşlar, GTA V yükledikten sonra bu Epic'e bir şey oldu. GTA V'te kısır döngüye soktu, oyun açılmadı. Sürekli erişim istiyordu ama bir şey yapmıyordu. Özetle Epic'i GTA V'i bilgisayarıma kuramadı. Ben de Rockstar Launcher'ı falan, gerekenleri kendim yükledim ama sonrasında baktığımda artık Rocket League'i de başlatmıyordu. Onarım falan her şeyi yaptım, denedim. En sonunda Epic'i silip yeniden yükleyeyim dedim. Bu sefer de yüklenmiyor. Aldığım hata:

Eki Görüntüle 908689

Bu saçma hatayı alıyorum. Araştırdım hatayı ve söylenenleri denedim. Yarar getirmedi. Windows'daki kurtarma bölümünden sıfırlamayı planlıyorum ama endişelerim var. Mesela ben HP Laptop kullanıyorum ve içinde HP uygulamaları da var. Sıfırlayınca varsayılan olarak gelen HP uygulamaları gider mi? HP CoolSense vb.

Sıfırlamak çoğu sorunu beraberinde getiriyor. Sıfırlama yaptığımda ayarları bile açamıyordum. Temiz kurulum en iyisi. Kurulum yaparken D diskini biçimlendirmez iseniz sıkıntı olmaz. Programları firmanın kendi websitesinden elde edebileceğinizi düşünüyorum.

Çözümlendi problemim. Ancak neden ben bu oyunlarda problem yaşıyorum arkadaşlar?

Rocket açılmıyor. GTA 5'de sürekli hatalar veriyor Launcher.

Arkadaşlar, GTA V yükledikten sonra bu Epic'e bir şey oldu. GTA V'te kısır döngüye soktu, oyun açılmadı. Sürekli erişim istiyordu ama bir şey yapmıyordu. Özetle Epic'i GTA V'i bilgisayarıma kuramadı. Ben de Rockstar Launcher'ı falan, gerekenleri kendim yükledim ama sonrasında baktığımda artık Rocket League'i de başlatmıyordu. Onarım falan her şeyi yaptım, denedim. En sonunda Epic'i silip yeniden yükleyeyim dedim. Bu sefer de yüklenmiyor. Aldığım hata:

Eki Görüntüle 908689

Bu saçma hatayı alıyorum. Araştırdım hatayı ve söylenenleri denedim. Yarar getirmedi. Windows'daki kurtarma bölümünden sıfırlamayı planlıyorum ama endişelerim var. Mesela ben HP laptop kullanıyorum ve içinde HP uygulamaları da var. Sıfırlayınca varsayılan olarak gelen HP uygulamaları gider mi? HP coolsense vb.

Konu ile alakasız ama SS'de ki masaüstü Wallpaper'i atma şansınız var mı acaba?

Geri
Yukarı