Çözüldü Epic Games Launcher tepki vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

barisyurtsever

Decapat
Epic Games Launcher'ı defalarca kurdum. Hatta daha önceki konulara da baktım. Hiçbiri işe yaramıyor Windows 10'da yapmadığım güncelleme kalmadı. Şu anda GTA 5 bedava olduğundan dolayı mı bu ve çözümü nedir?

Çözüm
O DLL bende yok ondan dolayı olabilir dediğiniz uygulamayı indiriyim belki çözülür bir de o DLL'yi internetten bulup indiriyim belki çözülür.
Olmadı galiba tek çözüm format atmak olacak her zamanki gibi :(
hiç bilen yok mu ya yardımcı olabilecek sinir bozucu bir hal almaya başladı her şeyi denedim olmuyor kafayı yeyeceğim.
Yok mu hala çözüm sabahtan beri arıyorum hala bulamadım yabancı sitelere dahi baktım.

Arkadaşlar sorunu çözdüm mesajalarınız için teşekkürler.

Çözüm ise
  • C:\Windows\SysWOW64\XINPUT1_3.dll.
  • C:\Windows\System32\XINPUT1_3.dll.
Dosyalarını silip dircext kurmanızdır.

Sabaha karşı 04.00-07.00 arası deneyin yoğunluk azalıyor (yani ben öyle rahatça aldım)

Evet siteye şu an rahatça giriliyor dünkü gibi değil ben Epic Games Launcher'ı indirdim tepki vermiyor. Görev yöneticisndede gözükmüyor. Kaç kere silp tekrar yükledim. Revo Uninstall da denedim hala olmuyor. Kafayı yeyeceğim ama GTA 5'i telefon üzerinden kütüphaneme ekledim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet siteye şu an rahatça giriliyor dünkü gibi değil ben Epic Games Launcher'ı indirdim tepki vermiyor görev yöneticisndede gözükmüyor kaç kere silp tekrar yükledim revo uninstallıda denedim hala olmuyor kafayı yeyeceğim ama GTA 5'i telefon üzerinden kütüphaneme ekledim.
Dediğim gibi yoğunlukla alakalı olduğunu sanmıyorum. Bu konuda herkes yavaş indirmeden ve epic games launcher'ın yavaşlığından veya 404,502 gibi hatalarından şikayetçi. şu ana kadar kimse tepki vermiyor dediğini duymadım.

C:/Windows/System32 klasörünün içerisindeki D3DCOMPILER_43.dll dosyanı silip bunu yükle.

DirectX İndirme Aracı

O DLL bende yok ondan dolayı olabilir dediğiniz uygulamayı indiriyim belki çözülür bir de o DLL'yi internetten bulup indiriyim belki çözülür.
Olmadı galiba tek çözüm format atmak olacak her zamanki gibi :(
hiç bilen yok mu ya yardımcı olabilecek sinir bozucu bir hal almaya başladı her şeyi denedim olmuyor kafayı yeyeceğim.
Yok mu hala çözüm sabahtan beri arıyorum hala bulamadım yabancı sitelere dahi baktım.

Arkadaşlar sorunu çözdüm mesajalarınız için teşekkürler.

Çözüm ise
  • C:\Windows\SysWOW64\XINPUT1_3.dll.
  • C:\Windows\System32\XINPUT1_3.dll.
Dosyalarını silip dircext kurmanızdır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı