Epic Games mi Steam mi?

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir araştırma yaptım Epic Games işlemci ısıtıyor denilmişti gittim Afterburner ile test ettim. Gerçekten ısınma ve ufak derecede veri kullanımı oluyor tabiri caizse bu bana koymaz (sistemim RX580 R5 2600X). Ancak bu söylemler beni aşırı derecede kıllandırdı şimdi almak istediğim 2 oyun var isimleri; Borderlands3 ve Metro Exodus. Epic Games'de 80 TL Steam'de ise 200 TL. Bu oyunları Steam'den almaya param yetmeyebilir ve galiba yetmeyecek sizce hangi platformdan bu oyunları almamı önerirsiniz? Bunun dışında Steam hesabımda 70 TL param var eğer ki Epic Games'e güven para yatır diyorsanız Steam'de Max 70 TL Epic Games'de çok tuzlu olmayacak şekilde oyun önerisi yapabilir misiniz rica etsem şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar dilerim (kendimi ifade etmede sorun yaşamış olabilirim bunun için özür dilerim yazımdan anlamadıysanız belirtiniz daha detaylı bir şekilde anlatırım).

Param cebimde kalsın, oyunum sadece orijinal olsun, ileride Epic gelişecek ben yatırımımı yapayım dersen Epic,
Ekran görüntüsü, Atölye öğeleri, modlar, daha düzenli bir kütüphane ve daha iyi özellikler istersen Steam.

Şahsen ben iki platformu da kullanıyorum. Sonuçta ben bir müşteriyim, kim daha iyi fiyat sunarsa ondan alırım. :)

Platforma çok takılmam ben. Hangisi ucuzsa oradan alın. Aralarında 3-5 TL olan oyunlarda ise muhtemelen Steam'e giderdim lakin AAA oyunlarda Epic Games fiyat açısından daha avantajlı gibi. 60TL'lik kuponu kullanmayı unutmayınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı