Epic Games neden bu kadar aşağılanıyor?

Tek bende mi Launcher Steam'den daha hızlı?

Benim sistemde mi sorun var acaba Steam yeni arayüz geldiğinden beri oyunlardaki performansı altüst ediyor. Hemde hantal çalışıyor bazen. Bu arada eleştirmiyorum benim bilgisayarımda olanları söylüyorum.

Tek bir kişi değilki. Herkesde zaten umurumuzda değil yazmamış bazıları "f*** Epic" bazıları "Epic sucks" bazıları oyunu Epic'ten denerim Steam'den alırım Epic çöp diye. Gereğinden fazla bu aşağılama.
Gayet haklıca bir aşağılama.

Diğer şirketler gibi cimri değiller. Hem oyun yapımcılarına daha çok pay veriyorlar, hem de bedava oyun vesaire dağıtıyorlar.

Launcher olarak olmasa da daha kullanıcı dostu bence. Verdikleri kuponlar ve yaptıkları indirimler diğer platformlardan çok daha iyi. Sayelerinde yüzlerce lira vereceğim oyunları çok daha ucuza aldım.

Ayrıca destekleri de gayet iyi. Yaklaşık 5-10 kere kullanmışımdır. Diğer platformlardan daha hızlı yanıt veriyorlar ve çözümü uzatmıyorlar.

Eleştirildikleri nokta launcher ve kesinlikle değiştirilmesi gerek. Hem yavaş hem kullanışsız hem de bir çok özellikten yoksun.
Bir insan neden launcher'inin içine oyun motoru koyar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gerektiğinden fazla aşağılanıyor. Neden ama neden? Bırakın adamlar yapsın, biz biliyoruz Steam'i geçemeyeceklerini fakat yapsın. Şimdi Steam'de tartışmalarda dolaşıyordum bir adam Epic'e laflar yağdırmış. Herkeste kimsenin umurunda değil yazıyor mantıklı olarak. Neden Epic Games bu kadar fazla kötüleniyor?

Launcher'ı çok kötü oyunu indir oyna mantığı Steam kadar iyi bir Launcher'ı olmadığı için olduğunu düşünüyorum.

Tek b

Tek bendemi Steam hantal?

Steam her şeyi yıllarla yerine yerleşmiş, stabil bir istemci. Ne hantallığını gördün? Ki görsen bile Epic'e göre kötü görmen ayrı komik. Adamlar sepete ürün ekleme özelliğini birkaç ay önce ekledi. Arkadaş ağı, pazar, topluluk içeriği ya yok ya da vasat.

Steam her şeyi yıllarla yerine yerleşmiş, stabil bir istemci. Ne hantallığını gördün? Ki görsen bile Epic'e göre kötü görmen ayrı komik. Adamlar sepete ürün ekleme özelliğini birkaç ay önce ekledi. Arkadaş ağı, pazar, topluluk içeriği ya yok ya da vasat.

Benim için öyle şeyler çok gerekli değil. Arkadaş ağı var fakat ne zaman eklendi bilmiyorum. Zaten Epic'e göre kötü demiyorum. Bende sadece çok RAM yiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı