Epic Games Oyun Alırken Ödeme Hatası

ilayda.t

Decapat
Epic Games'ten Detroit: Become Human alacağım, ödemeyi yaparken şöyle bir hata veriyor:
"Looks like something went wrong. For your protection, this transaction has been voided and your funds will be returned in 3-5 business days."
Kredi kartıyla ödeme yapmaya çalışıyorum fakat para da kesmedi, anlayamadım. Ön sipariş diye hata falan mı oldu acaba?

Epic Games Store'un ödeme sistemlerinde bir sorun var sanırım, ben de neredeyse bir haftadır kredi kartıyla alışveriş yapamıyorum. Havale/eft yoluyla ödeme yapılabiliyormuş, onu deneyebilirsiniz isterseniz.

Epic Games Store'un ödeme sistemlerinde bir sorun var sanırım, ben de neredeyse bir haftadır kredi kartıyla alışveriş yapamıyorum. Havale/eft yoluyla ödeme yapılabiliyormuş, onu deneyebilirsiniz isterseniz.
Havale ile alayım dedim, şimdi de "Sorry, but your account is blocked from making purchases. Please contact customer service." diyor. Sanırım çok denediğim için böyle oldu. 24 saatten sonra tekrar deneyebiliyormuşum.

Havale ile alayım dedim, şimdi de "Sorry, but your account is blocked from making purchases. Please contact customer service." diyor. Sanırım çok denediğim için böyle oldu. 24 saatten sonra tekrar deneyebiliyormuşum.
Dediğiniz gibi, çok fazla deneme yaptığınız için olması muhtemel. 24 saat sonra tekrar deneyin.
1 - Ödeme kısmında "ininal" in altında bulunan "Bank Transfer/PTT/ATM" yi seçiyorsun.

2 - Yeni bir pencere açılıyor. Telefon numarası, mail adresi,isim soyisim girerek ödeme metodunu para transferi olarak belirliyorsun.

3 - Altta banka isimleri çıkıyor; oradan hangi bankada hesabın varsa EFT ücreti ödememek için seçim yapıyorsun. Bu arada %12 hizmet bedeli alınıyor.

4 - Tekrar yeni bir pencere açılıyor. Bu pencerede havale yapacağın hesabın bilgileri çıkıyor. ( Hesap No, İBAN, Firma ünvanı vs.)

5- Havale yada EFT yapıp bekliyorsun.

Ben gece saat 1 gibi yaptım. Deneme amaçlı Detroit seçtim. Enpara hesabımdan Finansbak' a havale yaptım. "ÖDEME BEKLENİYOR" şeklinde bir uyarı çıkıyor. bekledim bi süre hareket yok yattım sabah kalktığımda mail atmışlar alışveriş makbuzunu hesabıma da oyun eklenmiş.

Tavsiyem ben havale yaparken açıklama kısmına " Epic Games - İşlem numarası: XXXXXX, İsim Soyisim" biliglerini yazdım.
Burada anlatılan yöntemle deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı