Çözüldü Epic Games oyunları diğer diske nasıl taşınır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Eki Görüntüle 1401718Olmuyor yaptıktan sonra yine yükle çıkıyor.
@BurakAtan
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam nerede yanlış yapıyorum?
Sizinkinden farklı olarak tek yaptığım yeni klasörün içindekileri silmeden eskileri üzerine kopyaladım. Sonra Epic Games'i kapatıp açtım. Kontrol bile etmeden kurdu direkt. Eğer yine olmuyorsa oyun dosyalarında bir eksiklik olabilir. Ya da kurulum dizini değiştiği için belki de ondan bu yöntem çalışmıyor olabilir.
@Soap1907
1653735111569.png

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1401673Yeni klasördeki dosyaları silemiyorum.

Full kapadım Epic Games dosyaları koydum fakat böyle bir hata ile karşılaştım:

Eki Görüntüle 1401686
Hocam öncelikle Epic Games'ten indirmeyi başlatıp durduracaksınız, ondan sonra Epic Games'i kapatıp sizin daha önce indirmiş olduğunuz oyun dosyalarını yeni indirme yapacağınız diskteki ilgili klasöre taşıyacaksınız. Sonra Epic Games'e girip indirmeyi devam ettirince dosya doğrulaması yapacak. Eksik gördüklerini indirip kurulum tamamlanacak.

Hocam öncelikle Epic Games'ten indirmeyi başlatıp durduracaksınız, ondan sonra Epic Games'i kapatıp sizin daha önce indirmiş olduğunuz oyun dosyalarını yeni indirme yapacağınız diskteki ilgili klasöre taşıyacaksınız. Sonra Epic Games'e girip indirmeyi devam ettirince dosya doğrulaması yapacak. Eksik gördüklerini indirip kurulum tamamlanacak.

Dosyaları oyun klasörünemi yoksa diskteki indireceğimiz klasöre mi taşıyacağız?

Dosyaları oyun klasörünemi yoksa diskteki indireceğimiz klasöre mi taşıyacağız?
Epic Games'ten oyunu indir dediğinizde hangi diske indirecekseniz önce o diski seçin. 5-10 mb indirdikten sonra durdurun. Sonra yeni indirme yeri olarak seçtiğiniz klasörü bulunuz. Oyunun dosyalarını bu klasöre atın. Geri kalana üstte arkadaşların ve benim yazdığım şekilde devam edeceksiniz. Üstte attığınız resime göre yazacak olursam daha önceki indirdiğiniz oyun dosyalarını yani yedek dosyalarını D:\Epic Games D\rocketleague klasörüne atacaksınız.

Epic Games'ten oyunu indir dediğinizde hangi diske indirecekseniz önce o diski seçin. 5-10 mb indirdikten sonra durdurun. Sonra yeni indirme yeri olarak seçtiğiniz klasörü bulunuz. Oyunun dosyalarını bu klasöre atın. Geri kalana üstte arkadaşların ve benim yazdığım şekilde devam edeceksiniz.
1653738346052.png
Olmuyor yaptıktan sonra yine yükle çıkıyor.
@BurakAtan
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1401718Olmuyor yaptıktan sonra yine yükle çıkıyor.
@BurakAtan
Sizinkinden farklı olarak tek yaptığım yeni klasörün içindekileri silmeden eskileri üzerine kopyaladım. Sonra Epic Games'i kapatıp açtım. Kontrol bile etmeden kurdu direkt. Eğer yine olmuyorsa oyun dosyalarında bir eksiklik olabilir. Ya da kurulum dizini değiştiği için belki de ondan bu yöntem çalışmıyor olabilir.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı