Epic Games para iadesi hala gelmedi

flitttermice

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Epic para iadesini kaç günde yatırır? 33 TL'lik borç tutar yatırması gerekiyor ama hala bekliyorum, 1 hafta oldu. Attığı mesajda iade ettik demişti 1 hafta önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Epic para iadesini kaç günde yatırır? 33 TL'lik borç tutar yatırması gerekiyor ama hala bekliyorum, 1 hafta oldu. Attığı mesajda iade ettik demişti 1 hafta önce.

Kartla bir alakası olabilir hocam, bankaya iletmiştir ama banka hemen iletmez.

Bekleyeceğim biraz daha olmadı yazacağım bakalım müşteri hizmetlerine, teşekkürler yardımlarınız için buraya da yazarım kafasında soru işareti olan arkadaşlar için toplam kaç gün sürdü diye.

Hocam ben Steam'dan aldığım bir oyunu iade verdim, para tam 3.5 Ay sonra geldi! (16 Haziran) steam veya epic parayı karta yolluyor , tutar bankada provizyonda bekliyor. Arkadaşında dediği gibi müşteri hizmetleri ile görüşebilir, ŞikayetVar'a şikayette bulunabilirsin

Hocam ben Steam'dan aldığım bir oyunu iade verdim, para tam 3.5 ay sonra geldi! (16 Haziran) Steam veya Epic parayı karta yolluyor, tutar bankada provizyonda bekliyor. Arkadaşında dediği gibi müşteri hizmetleri ile görüşebilir, Şikayetvar'a şikayette bulunabilirsin.

Geldi hocam 2 hafta icinde sanırım unuttum bankalik bir durum tamamen.

Yeni konular

Geri
Yukarı