Çözüldü Epic Games, para iadesi ne zaman olur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Blorse

Decapat
Merhabalar,
Epic Games uzerinden ilk defa oyun iade ettim. İade kac gun sonra hesabima yatmis olur? Aldigim karti kaydetmemistim bu bir sorun teskil eder mi? (Iade edilecek karti gorebiliyorum). Direkt karta mi yatiyor yoksa Steam cuzdani gibi magazaya mi isleniyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Epic Games onayından sonra 7-8 gün sürmüştü yatması. Eklemek istedim.
Ben de onu demek istemiştim. 1 hafta Epic Games harcıyor ve 1-8 gün de bankaya göre değişen süre.

Destek ile konuşursanız en fazla bir haftaya kadar Epic Games yanıt verir ve bankaya göre 1-8 gün arasında hesabınıza/kartınıza geçer. Self servis ile iade anında onaylanıyor ve gerisi bankaya kalıyor.
@Blorse

Self servis ile iade alırsanız 1-8 gün, destek ekibiyle konuşursanız en fazla 2 hafta. Self servis yanıt bekletmiyorken destek ekibi 1 haftaya kadar bekletebiliyor. Gerisi bankanızın sorumluluğu.
Epic Games yanıt verir ve bankaya göre 1-8 gün arasında hesabınıza/kartınıza geçer.

@Blorse Ticket atmıştım. Mail yoluyla hızlıca döndüler. Türkçe iletişime geçiyorlar zaten. Sonrasında onaylandı ve yaklaşık 1 hafta sonra iade tamamlandı.

Ödeme yaptğınız araca iade edilir.

En fazla bir haftaya kadar Epic Games yanıt verir ve bankaya göre 1-8 gün arasında hesabınıza/kartınıza geçer.

Bunu toplamda 2 hafta olarak mi hesaplamaliyim yoksa 1 hafta icinde olur mu?

@Blorse ticket atmıştım. Mail yoluyla hızlıca döndüler. Türkçe iletişime geçiyorlar zaten. Sonrasında onaylandı ve yaklaşık 1 hafta sonra iade tamamlandı.

Ne indirdim ne de oynayabildim bu islemi hizlandirir mi? :D

Ben de onu demek istemiştim. 1 hafta Epic Games harcıyor ve 1-8 gün de bankaya göre değişen süre.

Destek ile konuşursanız en fazla bir haftaya kadar Epic Games yanıt verir ve bankaya göre 1-8 gün arasında hesabınıza/kartınıza geçer. Self servis ile iade anında onaylanıyor ve gerisi bankaya kalıyor.
@Blorse

Self servis ile iade alırsanız 1-8 gün, destek ekibiyle konuşursanız en fazla 2 hafta. Self servis yanıt bekletmiyorken destek ekibi 1 haftaya kadar bekletebiliyor. Gerisi bankanızın sorumluluğu.

Artı -1 Eksi
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı