Epic Games Rainbow Six Operator Edition Uplay'dan dosya indiriyor

İşletim sistemi
Windows 11

okan.kayci

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar
Epicgameden Rainbow Six Operator Edition aldım. Epicgame üzerinden indirmeyi başlattım 85 GB gibi bir dosya indirdi. Oynaya bastım fakat Uplay üzerinden başka bir konuma 59 GB olarak yeniden indirmeye başladı kapattın ve Uplay'dan oyunun önceki konumunu seçtim dosyaları taradı ve doğruladı.
Sorunlar:
1. Neden Uplay üzerinden yeniden indirdi.
2. Doğrulama işleminden sonra play dedim ve mavi ekran hatası aldım PC yeniden başladı.
3. Epic Games üzerinden Operator Edition aldım ama Uplay'da bunu belli eden bir şey yok.

Sistem:
Ryzen 3 1300x
8 GB RAM
GTX 660
Windows 11 Release Preview Build 22478

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, arkadaşlar
Epic Games'den Rainbow Six Operator Edition aldım. Epic Games üzerinden indirmeyi başlattım 85 GB gibi bir dosya indirdi. Oynaya bastım fakat Uplay üzerinden başka bir konuma 59 GB olarak yeniden indirmeye başladı kapattın ve Uplay'dan oyunun önceki konumunu seçtim dosyaları taradı ve doğruladı.
Sorunlar:
1. Neden Uplay üzerinden yeniden indirdi.
2. Doğrulama işleminden sonra play dedim ve mavi ekran hatası aldım PC yeniden başladı.
3. Epic Games üzerinden Operator Edition aldım ama Uplay'da bunu belli eden bir şey yok.

Sistem:
Ryzen 3 1300X
8 GB RAM
GTX 660
Windows 11 Release Preview Build 22478

Garanti yol. Epic'den oyunu alıp Uplay kütüphanene geliyor sonra Epic'deki oyunu iptal ediyorum Uplay'den indiriyorum. Uğraşmıyorum.

Geri
Yukarı