Epic Games Rocket League açılmıyor

Ekran kartınızın modeli nedir? Ayrıca rapor da paylaşın.

Ekran kartınızın modeli nedir? Ayrıca rapor da paylaşın.

MSI GeForce GTX 1650 super

Kartınızın DX11 desteği bulunuyor. Oyunun başlatma seçeneklerinde bir kod varsa silin, öyle deneyin.

Olmazsa ekran kartınızın sürücülerini DDU ile kaldırıp güncellemeyi deneyin. Sürücülerinizi nasıl güncelliyorsunuz?

Siz yine de dediklerimi bir yapın. Sadece güncellemenizi değil, güncellemeden önce kaldırmanızı da önermiştim.

Şimdiden belirteyim, oyun ücretsiz olduğundan ötürü müthiş bir yoğunluk var. Bu sebeple giremeyen bazı kullanıcılar var, siz de onlardan biri olabilirsiniz.

aygıt yöneticisinden güncelliyorum :)
ama sürücümün güncel olduğunu düşünüyorum

aygıt yöneticisinden kontrol ettim en iyi sürücü yüklü diyor
Siz yine de dediklerimi bir yapın. Sadece güncellemenizi değil, güncellemeden önce kaldırmanızı da önermiştim.

Şimdiden belirteyim, oyun ücretsiz olduğundan ötürü müthiş bir yoğunluk var. Bu sebeple giremeyen bazı kullanıcılar var, siz de onlardan biri olabilirsiniz.

hmm,fakat benim oyunum açıldı gözüküp beyaz bir yükleme ekranı gelip kapanıyor

Dediklerinizi yapıyordum sürücüyü siliyor şu an ve ekranında sadece mouse var normal midir?

Çalışmadı hocam :(

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı