Epic Games Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Baranlemacr0

Decapat
Adım Baran, dün rocket league yükledim açıldı ama bugün girince açılmadı.
Oyunu silip yüklesem de yine açılmadı ,epic games launcher'ınıda silip yükledim açılmadı.
Oyunu açmaya çalışıyorum çalışıyor yazıp hemen tekrar başlat yazısına dönüyor.
Bulut yüklemeyi açarsam da Oyunu açmaya çalışıyorum çalışıyor yazıp bulut eşitleme deyip hemen tekrar başlat yazısına dönüyor.
Epic games oyun ayarlarında hiçbir kod bulunmamaktadır.
Dizüstü bilgisiyarın özellikleri : 1050Tİ - İ5 8300h - 8gb ram - 1tb hdd - HP Pavilion 15-cx0026nt
Dxdiag son sürümündedir.
Ekran kartı son sürümündedir.
Windows update yapılmıştır.
İşetim sistemi Win10.
İnternetim kablonet 50-mbps dir.

Log sonuçları gözüküyordu onlara bakabildim. Anladığım kadarıyla dosyalarınızla veya bilgilerinizle sunucudaki bilgiler veya dosyalar eşleşemiyor. Bu yüzden sorun yaşanıyor. VPN, DNS kullanıyorsanız kaldırın. Çözülmezse farklı bir DNS deneyin. Onda da olmazsa bana gönderdiğiniz dosyaları oyun yapımcısına gönderin. Sistemde belgelerim kısmında filan dosyaları varsa yedekleri yani onları kaldırmayı deneyin.

Log sonuçları gözüküyordu onlara bakabildim. Anladığım kadarıyla dosyalarınızla veya bilgilerinizle sunucudaki bilgiler veya dosyalar eşleşemiyor. Bu yüzden sorun yaşanıyor. VPN, DNS kullanıyorsanız kaldırın. Çözülmezse farklı bir DNS deneyin. Onda da olmazsa bana gönderdiğiniz dosyaları oyun yapımcısına gönderin. Sistemde belgelerim kısmında filan dosyaları varsa yedekleri yani onları kaldırmayı deneyin.
hangi dns adresinizi önerirsiniz hocam bu işlerden anlamam vpn olarak sadece operanın vpn i var şuanki dns im 1.1.1.1.1.0.0.1
@Murat5038
hocam son taktiği denedim ama her girdiğimde oradan kaldırmam gerekiyor
hangi dns adresinizi önerirsiniz hocam bu işlerden anlamam vpn olarak sadece operanın vpn i var şuanki dns im 1.1.1.1.1.0.0.1
@Murat5038

hocam son taktiği denedim ama her girdiğimde oradan kaldırmam gerekiyor
ve enbaştan açılıyor oyun

Geri
Yukarı