Epic Games Rocket League açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

WANTED_k

Hectopat
Merhaba, oyunu Epic Games üzerinden aldım oyunu aldığım 3. gün hala giremiyorum. Açıyorum 2-3 saniye siyah ekran sonra kapanıyor. Sistem özelliklerim şunlardır.

Ekran kartı: NVIDIA GeForce GT540M 2 GB.

İşlemci: Intel Core i5-2410M 2Core 4thread.

RAM: Nanya 2x4 8 GB 1333MHz.

Yav bi darlamayın adamı !
Açar oyun bilgisayarınızda ama başlatma seçeneklerine NoStartUp yazın. Ben sorunu öyle çözdüm. Eskiden DX9 kullanıyordum fakat RL son güncellemede desteğini kestiğinden benim bilgisayarımda oyuna girmiyordu. Başlatma seçeneklerine NoStartUp yazarak çözdüm işinize yaradıysa bana bildirin.
Not: sistem en azından 30 FPS alır Roket Lig'de.

Yav bir darlamayın adamı!
Açar oyun bilgisayarınızda ama başlatma seçeneklerine nostartup yazın. Ben sorunu öyle çözdüm. Eskiden DX9 kullanıyordum fakat RL son güncellemede desteğini kestiğinden benim bilgisayarımda oyuna girmiyordu. Başlatma seçeneklerine nostartup yazarak çözdüm işinize yaradıysa bana bildirin.
Not: Sistem en azından 30 FPS alır roket Lig'de.

Epic Games'den aldım oyunu.

Ekran kartınız DX11 destekliyor, burada bir sıkıntı yok. Yukarıda belirtildiği gibi rapor oluşturun, bakalım. Bağlantıyı tekrar paylaşayım;

Ekran kartınız DX11 destekliyor, burada bir sıkıntı yok. Yukarıda belirtildiği gibi rapor oluşturun, bakalım. Bağlantıyı tekrar paylaşayım;

Raporlama yapmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı