Epic Games Sony oyunlarını verebilir!

LinColn973

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz 20 Mayıs Epic Games gizemli oyun verecek. Çoğu kişi Fall Guys demiş ama Fall Guys Epic Games'in bir parçası, adamlar önceden birçok oyunu ücretsiz yaptığı için 1.000.000 dolardan fazla zarar ettiğini açıkladı, Fall Guys verirlerse daha çok zarar verecek. Geçen gün Epic Games ile Sony anlaşma yaptı Epic Games Sony'e para ödeyerek oyunları satın aldı büyük ihtimal Sony oyunları verecek. Geçen ay PS 4'te Horizon Zero Dawn ücretsiz oldu bence perşembe günü Horizon Zero Dawn verecek. Peki siz bu konu hakkında ne düşüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
HZD Türkiye'de çok pahalı, yapımcı onun için az para isteyecek değil ya. Fall Guys çıktığı dönem yaşadığı patlama ile Epic Games'in dikkatini çekmiş olabilir. HZD vermesini çok isterim ama şu durumda biraz hayal gibi duruyor.

Merhaba arkadaşlar, biliyorsunuz 20 Mayıs Epic Games gizemli oyun verecek. Çoğu kişi Fall Guys demiş ama Fall Guys Epic Games'in bir parçası, adamlar önceden birçok oyunu ücretsiz yaptığı için 1.000.000 dolardan fazla zarar ettiğini açıkladı, Fall Guys verirlerse daha çok zarar verecek. Geçen gün Epic Games ile Sony anlaşma yaptı Epic Games Sony'e para ödeyerek oyunları satın aldı büyük ihtimal Sony oyunları verecek. Geçen ay PS 4'te Horizon Zero Dawn ücretsiz oldu bence perşembe günü Horizon Zero Dawn verecek. Peki siz bu konu hakkında ne düşüyorsunuz?
Fh4 bekliyorum bende, gelirse gaza gelip direksiyon seti alacağım

Gaza getirme bea. Ben de oynayamadım daha Horizon'u, korsan oynamayı düşünüyorum ama Epic bedava verirse de direk oynarım yani. Yine de beklentiyi yükset tutmayın, Horizon PC'ye geleli daha 1 yıl olmadı. Ben şahsen Metro Exodus veya Jedi Fallen Order'a okeyim.

Geri
Yukarı