Epic Games - The Crew 2 Gold Edition 21 TL

Kişisel bir düşünce bende ikisini de oynadım The Crew 2 daha iyi bence.

O da size göre öyle işte. Arkadaşa kişisel düşenceniz diyerek kendi kişisel düşünceni empoze etmeye çalışma. Ancak genel bir kanı var The Crew 2 için ve o da iyi bir oyun olmadığıdır. Araştırırsanız camia tarafından sevilmediğini görürsünüz. Forza 4 ise daha çok seviliyor.

Ne zamana kadar bu indirim? Yarın almayı düşünüyorum.
qdw.png

O da size göre öyle işte. Arkadaşa kişisel düşence diyerek kendi kişisel düşüncenizi empoze etmeye çalışmayın. Ancak genel bir kanı var The Crew 2 için ve o da iyi bir oyun olmadığıdır. Araştırırsanız sevilmediğini görürsünüz.

Forza Horizon 4'ü de aratırırsanız sevilmediğini görürsünüz.

The Crew 2 sevilmese Steam'da tüm yorumları Çok olumlu olmazdı.

1623007521218.png

38.000 incelemenin ortalamasından bahsediyorum.

O da size göre öyle işte. Arkadaşa kişisel düşenceniz diyerek kendi kişisel düşünceni empoze etmeye çalışma. Ancak genel bir kanı var The Crew 2 için ve o da iyi bir oyun olmadığıdır. Araştırırsanız camia tarafından sevilmediğini görürsünüz. Forza 4 ise daha çok seviliyor.
Crew 2 daha iyi diyen kimse, Forza'yı oynamayı beceremediği için daha iyi diyordur "bana kalırsa". Crew 2 kadar basit bir oyun yok çünkü arcade'in suyunu çıkartmışlar.

Crew 2 daha iyi diyen kimse, Forza'yı oynamayı beceremediği için daha iyi diyordur "bana kalırsa". Crew 2 kadar basit bir oyun çünkü Arcade'in suyunu çıkartmışlar.

NFS kadar arcade değil en azından.

Forza'yı oynamayı becereremekle alakası bile yok oyunu korsan olarak 100 saatten fazla oynamışımdır ona rağmen The Crew 2 daha iyi diyorum.

Forza kötü değil, iyi ama abartıldığı kadar değil.

Crew 2 daha iyi diyen kimse, Forza'yı oynamayı beceremediği için daha iyi diyordur "bana kalırsa". Crew 2 kadar basit bir oyun çünkü arcade'in suyunu çıkartmışlar.

Ben daha fazla uzatmayacağım bazı insanlara laf anlatmak mümkün olmuyor. Zaten Ubisoft'tan kolay kolay kaliteli oyun çıkmaz. İlla batırıyorlar ellerini attıkları her şeyi.

NFS kadar arcade değil en azından.

Forza'yı oynamayı becereremekle alakası bile yok oyunu korsan olarak 100 saatten fazla oynamışımdır ona rağmen The Crew 2 daha iyi diyorum.

Forza kötü değil, iyi ama abartıldığı kadar değil.
Tamam daha iyi diyorsun da sebep sunmuyorsun. Oyunda araç sürmek zevkli bile değil kağıt gibi dinamik koymuşlar. Araç sürmenin zevkli olmadığı bir yarış oyununda neyden zevk alabilirsin ki?

Yeni konular

Geri
Yukarı