Epic Games Watch Dogs 2 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

esat585

Hectopat
Başlıkta da belirttiğim üzere Epic Games'in verdiği oyunlardan biri olan Watch Dogs 2'yi ne yaptıysam açamadım. Bunun hakkında da çok fazla açılmış konu var fakat çözüm yazanı göremedim. Oyunu açmak için tıkladığımda giriş ekranında takılı kalıyor ve o ekran gitmiyor. Görev yöneticisinde de oyun çalışıyor olarak gözüküyor. Oyunu açmak için -eac_launcher komutunu girerek açmayı denedim ve açıldı. Fakat bu sefer de Online devre dışı kalıyor easy anti-cheat devre dışı kaldığı için. Ben çözüm bulamadım yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ben Epic Games'den aldığım Ubisoft oyunlarını Uplay'den indirip oynuyorum. Ubisoft hesabını bağlamanı istiyor zaten, bağlayınca da Uplay kütüphanene de ekleniyor oyun. Oyun dosyalarını Uplay aracılığı ile doğrulayıp Uplay'den başlatmayı deneyebilir misin?

Oyunu Epic Games'den indirdikten sonra Uplay'de kurdu direk oynamak için. Dosya doğrulamasını ve oyunu açma işlemlerini de ordan yaptım zaten. Oyun yazdığım kodla offline mod olunca açılıyor bir tek. Bu sorunu yaşayan da çok kişi gördüm internette.
Şuan çözüm buldum ama ne alakası var hâlâ çözemedim. Aygıt yöneticisinden İntel Hd Graphics'i devre dışı bıraktım sonra oyuna girmeyi denedim. Ve oyunu açtı bu sefer çok fazla kasarak ama açtı. Sonra ayarlardan da Nvidia'yı seçip oyunu kapatıp açınca oyun oynanacak hâle geldi. Benim anlamadığım şey ise oyun açılmadan önce varsayilan grafik olarak zaten Nvidia seçili İntel'i devre dışı bırakınca niye açılıyor. Ve geri etkinleştirince aygıt yöneticisinden yine eski haline dönüyor. Eğer başka çözüm yoksa mecbur böyle oynayacağız. Buna da şükür bulana kadar pestilim çıktı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı