Epic Games yavaş indiriyor

Yer
türkiye
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic Games çok yavaş indiriyor. Chrome'dan ya da başka yerden bir şey indirirken 1.20 MB/sn indirme alıyorum. Epic Games'de 200 KB/sn alıyorum. Kimse de kullanmıyorken bir de. Biri internete girincede 0 b/sn oluyor. Şu videoda denileni yaptım. Başta olmuştu ama sonradan gene bozdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar Epic Games çok yavaş indiriyor. Chrome'dan ya da başka yerden bir şey indirirken 1.20 MB/sn indirme alıyorum. Epic Games'de 200 KB/sn alıyorum. Kimse de kullanmıyorken bir de. Biri internete girincede 0 b/sn oluyor. Şu videoda denileni yaptım. Başta olmuştu ama sonradan gene bozdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Epic'in yavaş launcher'ı ve yavaş sunucuları yüzünden.

Sınır koyun.

Sorun Epic Games kaynaklıdır diye düşünüyorum. Yapabileceğiniz çok bir şey yok.
bazende artıyor bazen azalıytor ama 2 de bir değişmiyor yanı 200kb/sn aldıysam 2 dk 3 dk bazen 6 dk o civarlarda geziyor üstüne çıkmıyor sonrada 750 800 kb/sn yapıyor 350 altına inmeden 800'Ü geçmeden indiriyor gene aynı sürede

Yeni konular

Geri
Yukarı