Epic Games yeni gizemli oyun ne olur?

Ama şunu buradaki tüm forum arkadaşların gözü önünde söylüyorum ki güzel bir oyun çıkmayacak istediğiniz kadar tepki koyun.
Çıkmayabilir kanka ama umrumda değil beleş oyun sonuçta ekle oynama 🤷🏻.

Steam'de çalışmıyorum bu kadar tepki ne dostlar ürünleri ücretsiz yapıyorda her gün büsbüyük oyunlarımı indirikme sokuyor? Garip anlamadım.
Hocam size göre kaba.
Bu adamlar hayır kurumu işletmiyor, bütün büyük oyunları sana neden beleşe versinler zaten? Şimdiye kadar kaç tane büyük oyun dağıttılar, hiç gördün mü sen GTAV'i veya Jurrasic World Evolution'u ücretsiz dağıtan başka firma? Ha sen "Borderlands 3 aslında 10 liralık oyun, Epic bizi dolandırmak için bütün platformlarda 300 lira yaptı" diyeceksen tebrik ederim seni, büyük oyunu görmüşsün.

Bu adamlar hayır kurumu değil, bütün büyük oyunları sana neden beleşe versinler zaten? Şimdiye kadar kaç tane büyük oyun dağıttılar, sen "Borderlands 3 aslında 10 liralık oyun, Epic bizi dolandırmak için bütün platformlarda 300 lira yaptı" diyeceksen tebrik ederim seni, büyük oyunu görmüşsün.

Epic'e hayır kurumu gibi davranmak çok saçma. Bedava oyunlarından çok kuponlarını seviyorum.
Bu sefer güzel bir oyun gelir diye hissediyorum.

Ben de öyle hissediyordum ve Borderlands 3 geldi.

Geri
Yukarı