Epic Games'de 29 oyunlu hesap ne kadara satılabilir?

Immortals Fenyx Rising bu hesapta mı? Hata olarak mı gözüküyor? Bu oyunun ücretsiz verildiğini hatırlamıyorum çünkü.

Yaşının +15 olduğunu düşünerek sana yorum yapma gereğinin fazlalığına inanıyorum o yüzden çok kasma kendini.
Sen ne anlatıyorsun anlam veremedim.
Zor bir iş değil usta, internetten hesap satışlarına bakabilirsin rahatlıkla. Piyasa böyle yapacak bir şey yok, bu oyunlar sadece Türkiye'de ücretsiz olmadı tüm dünyada oldu. 50'ye yakın hesap açıp tek tek oyunları alan insanlar tanıyorum ben.
Çoğu kişi bilip aldığı için bu hesaplara para verilmez alan olursa GTA V için alırlar. Ona da maksimum 25 TL verilir.
Bende piyasa fiyatını söyledim zaten. Kalkıp 200'e sat demedim farkındaysan. Ha isteyen istediği fiyata koyar ama alıcı çıkar mı orası asıl soru. Benim demek istediğim bunlar zaten bedava verildi 5 TL etmez o bu diyen yarım akıllılara.

25-35TL arasında satabilirsiniz. Bu oyunların hepsi ücretsiz verildi, kaçıran insanlar almak isteyebilir ondan ötürü bu fiyata satabilirsiniz.

Bu tür hesaplar genelde GTA V için alınıyor ve ortalama fiyatları bu durumda.

Satacağım demedim sadece fikir edindim 25 liraya bu tarz hesap bulursanız satın alın kaçırmayın ben satmıyorum bilgi öneri fikirler için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı