Epic Games'de ki bir oyunun %70'ini indirip USB'e atmak

ulubeyyb

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Böyle bir şey mümkün mü?

Elimde 128 GB USB bellek var ve yeni bir Pc'e bir ay sonra geçeceğim. RDR 2 ise 150GB depolama alanı istiyor. Ben bu RDR 2'yi 100GB indirsem sonrasın da USB'e atsam öbür PC'den açtığımda bu 100GB'lik dosyayı yeni açtığım PC de ki klasöre atsam kaldığım yerden indirmeye devam edebilir miyim?

Böyle bir şey mümkün mü?

Elimde 128 GB USB bellek var ve yeni bir Pc'e bir ay sonra geçeceğim. RDR 2 ise 150GB depolama alanı istiyor. Ben bu RDR 2'yi 100GB indirsem sonrasın da USB'e atsam öbür PC'den açtığımda bu 100GB'lik dosyayı yeni açtığım PC de ki klasöre atsam kaldığım yerden indirmeye devam edebilir miyim?

Öyle bir teklonoji olsa... Fakat maalesef yok.

Hayır. Çünkü epic steam gibi indirme yapamıyor. Steam olmuş olsa evet böyle bir şey mantıklı ama epic olunca sıkıntılı.

Kaldığınız yerden devam etme olayını bilmiyorum fakat bende Steam içinde Epic içinde bir harddiskimde 1TB alan bu iş için ayrılmış durumda. İndirdiğim oyunları yedekliyorum oynamak istediğimde olması gereken klasöre taşıyorum dosyaları doğrulattıktan sonra varsa eksik dosya veya güncelleme onu yapıyor üstüne. Böylece oyunun tamamını indirmemiş oluyorum.

oyunu hdd indirin sonra usbe kes kopyala yap sonra yeni sisteme steami yükle sonrada steam ayarlar klasör ekle sonrada oyunu(usb den hdd e alın sonra yapın) olduğu klasörü seçin steam otomatik algılayacaktır.

Aynı işlemler Epic Games'te de yapılıyor bilginiz olsun. Ben kullanıyorum bu şekilde. Oyunlarınızı C > Program Files > Epic Games klasöründe bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı