Epic Games'deki Rainbow Six: Siege neden 85 GB?

yigittflex

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben bu oyunu ilk önce Steam'den aldım. İndirmeye çalıştım fakat oyunun indirmesi sıfırlanıyordu bende belki Epic Games'den alsam indirme sıfırlanmaz deyip indireyim dedim. Steam'den indirirken 46 GB indiriyordu fakat Epic Games'de 85. 3-4 GB fazla olur tamam ama yaklaşık 30GB fazla nedeni nedir?

Arkadaşlar merhaba ben bu oyunu ilk önce Steam'den aldım. İndirmeye çalıştım fakat oyunun indirmesi sıfırlanıyordu bende belki Epic Games'den alsam indirme sıfırlanmaz deyip indireyim dedim. Steam'den indirirken 46 GB indiriyordu fakat Epic Games'de 85. 3-4 GB fazla olur tamam ama yaklaşık 30GB fazla nedeni nedir?

Muhtemelen oyunun iç kaynaklarınıda indiriyor olabilir eğer öyle değilse seçili başka bir oyun kalmıştır kontrol ederseniz görebilirsiniz

Dosya sıkıştırma yapmıyordur. Bu arada haberin olsun ben ilk indirdiğimde Epic Games'ten indirdim sonra bir de Uplay üzerinden 50GB indirmek zorunda kaldım yaşarsan şaşırma çözümü yok.

Geri
Yukarı