Epic Games'den alınan Discord Nitro nasıl iptal edilir?

birkanb23123

Zeptopat
Daha fazla  
Epic Games üzerinden Discord Nitro aldım ama iptal etmek iştiyorum nasıl kullanılıcağını bilmyioeum ve para ödemek istmeiyorum Epic Games'de arattığım zaman zaten var diyor yardım edebiliri misiniz? Ve kütüphanede arattığım zaman çıkmıyor.

Son düzenleme:
Epic Games üzerinden Discord Nitro aldım ama iptal etmek iştiyorum nasıl kullanılıcağını bilmyioeum ve para ödemek istmeiyorum Epic Games'de arattığım zaman zaten var diyor yardım edebiliri misiniz? Ve kütüphanede arattığım zaman çıkmıyor.

Discord ayarlarından Nitro kısmına girip iptal edin ekstradan Epic ile uğraşmaya gerek yok.

Öncelikle sakin olun, hiçbir sorun olmayacak, sizden para da kesmeyecek. Bu kadar endişelenmenize gerek yok.

Epic Games'den Nitro'yu aldıysanız e-postanıza bir mail gelmesi gerek. O mailin içindeki linke girip kodu kullanın. Size gelen kredi kartı bilgileri sekmesini doldurun. Size tavsiyem telefonunuza ininal Cüzdan uygulaması indirip sanal kart açmanız. İçinde herhangi bir para olmayacağı için hiçbir şey de kesemez. Ardından Nitro'nuzu kullanabilirsiniz. Bu kadar endişe etmenize gerek yok.

Bu işlemi ben ve arkadaşlarım dahil binlerce kişi yapıyor.

Size gelen kodu aktif etmediğiniz sürece bir şey olacağını sanmam.

Kod gelmediki.
Öncelikle sakin olun, hiçbir sorun olmayacak merak etmeyin. Epic Games'den Nitro'yu aldıysanız e-postanıza bir mail gelmesi gerek. O mailin içindeki linke girip kodu kullanın. Size gelen kredi kartı bilgileri sekmesini doldurun. Size tavsiyem telefonunuza ininal cüzdan uygulaması indirip sanal kart açmanız. İçinde herhangi bir para olmayacağı için hiçbir şey de kesemez. Ardından Nitro'nuzu kullanabilirsiniz. Bu kadar endişe etmenize gerek yok.

Discord'u sadece oyunlarda arkadaşlarımla konuşmak için kullanıyorum aktif değilim Discord Nitro'yu kullanmka istemiyorum.

Eğer Nitro'yu kullanmak istemiyorsanız hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Kodu kullanmadığınız için sizin kredi kartı bilgilerinizi de bilmiyorlar. Sorun yok yani. Böyle kalabilir.

Geri
Yukarı