Epic Games'den alınan oyun Steam'den indirmeden çalıştırılabilir mi?

onurkagan

Centipat
Merhaba! Daha önceden Epic Games tarafından ücretsiz dağıtılan GTAV'den yararlanmıştım. Fakat Online'dan ban yiyince, yeni hesap almaya karar verdim. Steam platformundan satın aldım fakat benden tekrardan indirme yapmamı istiyor. İndirme yapmadan, oyun dosyalarımı Steam'a entegre edebilir miyim? Tekrardan 110 GB indirme yapmanın eziyet olacağını düşünüyorum.

Hile veya yama yüzünden ban yediysen sil tamamen hatta yerinde olsam formatlarım.

Rockstar HWID ban atmiyor mu?

Bilgisayarıma format attım ve BIOS pilimi de yenilemiştim. Bu konuda sorun olacağını düşünmüyorum. Lakin oyunumu nasıl Steam'e entegre edeceğim?
Evet, mümkün. Bazı dosyaları silsen iyi olabilir. (exe. dosyaları vb.)
Sildikten sonra nasıl Steam'de göreceğim ki?

Bilgisayarıma format attım ve BIOS pilimi de yenilemiştim. Bu konuda sorun olacağını düşünmüyorum. Lakin oyunumu nasıl Steam'e entegre edeceğim?

Sildikten sonra nasıl Steam'de göreceğim ki?

Steam'de indirmeleri başlat. Klasör vb. oluşturacaktır. İndirmeyi durdurup sonra Epic Games'teki GTA 5 klasörü içindekileri oluşturduğun klasörleri aktarıyorsun. Bazı exe. Dosyaları silip ardından Steam'daki oyun dosyaları doğruluyorsun. Mantık bu.

Steam'de indirmeleri başlat. Klasör vb. oluşturacaktır. İndirmeyi durdurup sonra Epic Games'teki GTA 5 klasörü içindekileri oluşturduğun klasörleri aktarıyorsun. Bazı exe. Dosyaları silip ardından Steam'daki oyun dosyaları doğruluyorsun. Mantık bu.
Denedim ve kusursuz çalıştı, teşekkürler dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı