Çözüldü Epic Games'e eklenecek olan Rocket League

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kupon anında ekleniyor mu? RDR2 almak istiyorum şu an %33 indirimle 200 TL ve indirim yarın 18:00'da bitiyor. 60 TL indirim kuponunu kullanabilirsem almayı düşünüyorum da.

Düzeltme: Anında ekleniyormuş.

Kuponu alabilmemiz için oyunu kütüphaneye eklemek yeterli mi yoksa oyunu bilgisayara indirmemiz de gerekiyor mu?

Arkadaşlar, şimdi fark ettim, bu konu profilimde makale olarak gözüküyor ancak ben bu konuyu makale amaçlı açmamıştım. Bunu nasıl düzeltebilirim? Normal konu şeklinde gözüksün istiyorum.

Arkadaşlar, şimdi fark ettim, bu konu profilimde makale olarak gözüküyor ancak ben bu konuyu makale amaçlı açmamıştım. Bunu nasıl düzeltebilirim? Normal konu şeklinde gözüksün istiyorum.

Moderatörler değiştirmiş olabilir. Nasıl istiyorsanız rapor atarak duzelttirebilirsiniz.

Moderatörler değiştirmiş olabilir. Nasıl istiyorsanız rapor atarak duzelttirebilirsiniz.
Bize ulaşın kısmından birkaç hafta önce kendilerine iletmiştim bu isteğimi ancak herhangi bir dönüt yapılmadı maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı