Epic Games'in ücretsiz vereceği oyunlar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bir Matmazel

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İzmir
Epic Games, 17 Aralık'tan başlayarak sırasıyla; Dying Light, Resident Evil 7, The Witcher 3, Mass Effect andromeda, Assassin's Creed Origins, metal Gear Solid V, the evil within 2, Far Cry 5, Fallout 4, Borderlands 3, Monster hunter: World, Dragon age ınquisition, Horizon Zero Dawn, Ghost Recon Breakpoint ve Hitman 2'yi ücretsiz olarak dağıtacak.

Bu iddia hakkında ne diyorsunuz. Özellikle Horizon Zero Dawn, Borderlands 3 olay olur ama baktığımızda hepsi tamamen olay zaten. Sizce gerçek olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Assassin's Creed'i dört gözle deliler gibi bekliyorum şahsen. Bilgi %100 doğrudur arkadaşlar merak etmeyin.

Dosya Ekleri

• Adsz.png
    Adsz.png
    187,2 KB · Görüntüleme: 597
Son düzenleyen: Moderatör:
AC:Origins versinler şahsen herkesin oynamasını isterim benim için ayrı bir yeri var şahsen mekanları vb. her şeyi ile çok sevdiğim bir oyun kendisi. Ama geri kalan hele ki Horizon Zero Dawn gibi gibi oyunları imkansıza yakın şekilde olduğunu düşünüyorum. Bayağı sallamasyon olmuş Max Bgy diyelim 😅

Mizah Eğlenceye taşınsın konu direkt. Üst üste bu kadar kaliteli oyunu ücretsiz yapmazlar. Sallamışlar zaten belli.
Geçen sene de aynı oyunlardan oluşan bir liste yayınlanmıştı. Hatta sosyal medyada çokça tartışma konusu oldu. Herkes listeyi paylaşmaya başlamıştı. Sonuç hüsran. Listenin paylaşıldığı bir konu:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı