Epic Games'in gizemli oyunu ne zaman belli olur?

@The10thDoctor hocam bir şey soracağım ben hiç ücretsiz oyun almadım da Epic'den oyunun üstüne tıklıyom ama satın al çıkıyor nasıl alacağım.

Satın ala bas sonra karşına ödeme sayfası gelecek oradan hemen siparişi tamamla yapacaksın beleşe gelecek merak etme ben tam 7 kere yaptım sorun çıkmaz ama site çökmezse iyidir bende zorla girdi.
Alsın, ben bir şey mi dedim? Ne diye ölümüne savunursun ki onu anlamadım.

Yok hocam siz beni yanlış anladınız ben size kızgın bir ifadeyle söylemedim bu sözü sadece seveni vardır dedim yani kar edeceğiz bu işten. 😀

@The10thDoctor Hocam kupon falan gelirse nereden görüntülüyoruz?
1621523596390.png

@The10thDoctor Hocam kupon falan gelirse nereden görüntülüyoruz?
1621523670804.png

Teşekkürler
Hocam tarayıcıdan girmişsiniz bende öyle yaptım şöyle bişi çıktı:
Sağ üstte giriş yap var ama her tıkladığımda aynı yere atıyo ekte gönderdiğim yere.
Tamam hocam buldum ben bana 60 tl lik kupon vermiş.
Ama alacağım oyun en az 80 tl olcakmış kuponu kullanabilmek için.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (131).png
    Ekran Görüntüsü (131).png
    2,4 MB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
Muhtemelen ülkedeki herkes 200 tane hesap ile alacağı için pek sanmıyorum hocam. GTA 5'te de herkes öyle düşünmüştü :D.
Ben almamıştım mesela bilgisayarım düşük olduğu için keşke alsaydım şuan oynardım.
Muhtemelen ülkedeki herkes 200 tane hesap ile alacağı için pek sanmıyorum hocam. GTA 5'te de herkes öyle düşünmüştü :D.
Kimi ava düşürürsek.

Ben almamıştım mesela bilgisayarım düşük olduğu için keşke alsaydım şu an oynardım.

Kimi ava düşürürsek.

Bende Steam de zaten olduğu için almamıştım ama görgüsüz arkadaşlarım Steam'de GTA 5'i olmasına rağmen 20 farklı hesap açıp almıştı ve satamayıp ellerinde patlamıştı, hile ile insanların oyununu bozup ban yiyince diğer hesaba geçiyorlardı :D

Geri
Yukarı