Epic Games'in kötü bir servis olması

Marka hastalğı falan yok Steam'de 2saate indirdiğim şeyi Epic Games'te 3 4 saatte indiriyorum bu kadar rezalet olamaz
Düzelir abisi gelecek dönem. Birkaç sene sonra düzeltirler. Baya yatırım yapıyorlar. O zamana kadar sabretmek veya akıllı kullanmak lazım. Ha zev meselesi olunca ona söz söyleyemem.

Düzelir abisi gelecek dönem. Birkaç sene sonra düzeltirler. Baya yatırım yapıyorlar. O zamana kadar sabretmek veya akıllı kullanmak lazım. Ha zev meselesi olunca ona söz söyleyemem.
Umarım düzeltirler. Sahibi çok büyük şirket, parasal anlamda asla problem yaşamazlar. Geliştirme olayını da düzeltirlerse belki ilerde Steam'i geçer bile.

Epic Games ile crack'i aynı tutamazsınız. Onlar oyunların kopyalarını satın alıp satıyor. Gidip crack'i tasvip etmeye devam edin siz.

Şahsen ben hangisi ucuzsa oradan alıyorum. Bannerlord'u Epic Games'ten 60'a almışken Steam'den 150'ye alacak kadar enayi değilim. Oyunu oynuyorum ben arayüzü değil.

Ha tabi Steam'e rakip olması için ilk bir launcher'ını düzeltmesi lazım.

Bedava ve güzel indirimler yapıyorlar diye arada kullanıyorum Steam da pahalı olan oyunlar Epic'te güzel indirimler ve kuponlarla iyi oluyor çoğu insan bunun için kullanıyor olabilir. Launcher'leri rezalet bence bu kadar kötü olmamalı daha iyi yapabilirler. Kullanıcılarını tutabilmek için zaten dediğimiz indirimler yapılıyor. İndirim ve bedava oyun vermeseler kimsenin dönüp bakacağını sanmıyorum.

Geri
Yukarı