Epic Games'in vereceği sonraki oyun hangisi?

Örneğin bende Dark Souls fanıyım ve bu oyunları o kadar çok seviyorum ki RDR2 bile oynadım beğenmedim, burada RDR2 çöp umarım vermezler desem ortalığı yıkarsınız birbirine katarsınız. Ben deyince niye kabahat oluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne alaka? Bizim yorumlar çöp? Ben önceden RDR 2'ye bir ara beğenemedim demiştim ama senin dediğin gibi olmamıştı. Şimdi çok beğeniyorum.

Kendini tekrar eden görevlerinden bıktım inanılmaz sıkıcı bir oyundu hatta sonlarına doğru o kadar bıktım ki ara sahne izlemedim. Tüm görevlerinin sonucu çünkü ata bin gideceğin yere git adamlarla çatış gittiğin yerde alacağın/yapacağın şeyi yap ondan sonra kampa dönerken veya kaçarken birdaha çatış. Tüm görevler bu şekilde.

Umurumda olmaz açıkçası zaten senin isteğine göre oyun vermedikleri için yorumunun bir hükmü yok da neyse.
Zaten bedava verilen bir oyun için ortalık yıkmak aptallık.

RDR 2'yi beğenmeyebilirsin okey, ben de Witcher 3'ü sevmedim. Ama hiç tanımadığın insanlara böyle davranman saçma.
Ne alaka? Bizim yorumlar çöp? Ben önceden RDR 2'ye bir ara beğenemedim demiştim ama senin dediğin gibi olmamıştı. Şimdi çok beğeniyorum.
Konu açacağım bunun hakkında (RDR2 çöp diye). Size de linkini atayım. Bakın bakalım ortalık nasıl yıkılıyor :)

Kendini tekrar eden görevlerinden bıktım inanılmaz sıkıcı bir oyundu hatta sonlarına doğru o kadar bıktım ki ara sahne izlemedim. Tüm görevlerinin sonucu çünkü ata bin gideceğin yere git adamlarla çatış gittiğin yerde alacağın/yapacağın şeyi yap ondan sonra kampa dönerken veya kaçarken birdaha çatış. Tüm görevler bu şekilde.
Tamam, sıkılmış olabilirsin ama bizim yorumlar falan çöp değil. Sen kötü bir şey deme, biz de sana kötü bir şey demeyelim.

Aslında Battlefield 5 olsa da çok iyi olur.
Yukarıda Metro Exodus isteyen 2-3 kişi vardı. Oyunu şu an Epic Games Kuponu ile 30 TL'ye geliyor. Çok seviyorsanız alın gitsin :) . Mafia 3 için de aynı şey geçerli. 20-30 TL'ye düşmüştü sanırım (kuponsuz) . Hatırlamıyorum tam olarak. Oyunu bu kadar indirime sokup sonradan bedava vermezler. Benim oyum Battlefield 5 ve Mafia 1 Definitive Edition'dan yana :) . Battlefield 5 olması muhtemel, çünkü geçenlerde de 60 TL olmuştu. Alan almıştır oyunu zaten. Oyuncu sayısı biraz daha artsın da, Battlefield 6 için daha çok oyuncu çekelim gibi düşünmüş olabilirler.

Kendi zevkine göre tabii ki fakat sırf kendi sevmiyor diye ''çöp'' leş gibi kelimeler kullanamaz. Eleştirmeninde bir adabı vardır. Konu açtım RDR2 üzerinden aynı kelimeleri kullanarak onaylansın bakın görün ortalık nasıl yıkılacak.

Aslında Battlefield 5 olsa da çok iyi olur.
Yukarıda Metro Exodus isteyen 2-3 kişi vardı. Oyunu şu an Epic Games Kuponu ile 30 TL'ye geliyor. Çok seviyorsanız alın gitsin :) . Mafia 3 için de aynı şey geçerli. 20-30 TL'ye düşmüştü sanırım (kuponsuz). Hatırlamıyorum tam olarak. Oyunu bu kadar indirime sokup sonradan bedava vermezler. Benim oyum Battlefield 5 ve Mafia 1 Definitive Edition'dan yana :) . Battlefield 5 olması muhtemel, çünkü geçenlerde de 60 TL olmuştu. Alan almıştır oyunu zaten. Oyuncu sayısı biraz daha artsın da, Battlefield 6 için daha çok oyuncu çekelim gibi düşünmüş olabilirler.

Mafia 3'ü istemedim zaten tahmin ettim ama Mafia 1 harika olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı